Nie uwierzysz, co zrobiła w metrze, słynąca z kobiecych kształtów modelka Iskra Lawrence!

Iskra Lawrence walczy ze stereotypem idealnego kobiecego ciała - wychudzonego i bez krągłości. Stawia na naturalność, bez względu na niedoskonałości i wady. Jej głównym celem jest bycie lepszą wersją siebie, a nie spełnianie cudzych oczekiwań. Do tego samego namawia inne dziewczyny, jednak tym razem przeszła samą siebie! NIE uwierzysz, co zrobiła w metrze! Trzeba mieć naprawdę dużo odwagi!

Model Iskra Lawrence opublikowała filmik, którego nakręcenie wymagało naprawdę sporej odwagi i pewności siebie! Dziewczyna rozebrała się do bielizny w nowojorskim metrze. Cała akcja odbyła się w ramach kampanii #UNUMUTED,która ma na celu zwrócenie uwagi na problem postrzegania kobiecego ciała.

"To ciało nie jest tylko czymś, co należy oceniać wedle schematów i panujących wzorców. Należy na nie spojrzeć inaczej, szerzej" - powiedziała Iskra w czasie swojego występu.

 
 

Dziewczyna przed anonimowymi ludźmi opowiedziała o swojej walce o akceptację własnego ciała, gdy była dopiero początkującą modelką w branży. 

 
 
 

Na koniec swojego przemówienia Iskra dostała głośne oklaski! Same przyznajcie - takie obnażenie się przed obcymi ludźmi to nie lada wyczyn!

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.