Powiedziano jej, że jest za gruba, żeby wziąć udział w konkursie piękności... Nie, to nie żart

Arna r jest Miss Islandii 2015 roku i jest uznawana za najpiękniejszą kobietę Islandii. Oficjalnie zrezygnowała z tego, żeby wziąć udział w konkursie Miss Grand International, ponieważ organizatorzy zarzucili jej, że jest za gruba.

 Sytuacja wydaje się nieco absurdalna, ponieważ Arna, jako Miss Islandii ma nienaganną sylwetkę i trudno wyobrazić sobie, żeby kobieta miała jeszcze schudnąć.

Arna na swoim Instagramie jakiś czas temu opublikowała list, który zaczęła słowami:

Jestem silną kobietą, lecz niekiedy to nie wystarcza.
 

Miss zasugerowano, żeby schudła i przed finałami międzynarodowego konkursu jadła zdecydowanie mniej. Jednym z argumentów było to, że Arna ma za szerokie ramiona.

Decyzja Yr była jednoznaczna. Oznajmiła, że żaden konkurs, a tym bardziej ten, nie zasługuje na to, żeby miała się "katować" i jeść tylko i wyłącznie sałatę.

 

Arnie podkreśliła również to, że Miss Gran International nie jest warty jej osobowości, ciała czy w ogóle serca. A szerokie ramiona są efektem ciężkiej pracy, ponieważ należy do reprezentacji lekkoatletycznej Islandii.

W moim kraju moja figura jest idealna. I o tym będę pamiętać. Nikt nigdy nie wmówi mi nic innego
 

List kobiety zrobił wrażenie na internautach, którzy są zachwyceni postawą Miss Islandii 2015. A my postanowiliśmy opublikować zdjęcia, które całkowicie przemawiają na jej korzyść

 
 
 
 

Całkowicie popieramy postawę kobiety!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: