Najpiękniejsza Polka roku wybrana! Sprawdziliśmy, jak dba o figurę

12 listopada jurorzy wybrali najpiękniejszą Polkę roku 2016. Została nią Izabella Krzan, studentka ekonomii zajmująca się również modelingiem.

Pierwszy konkurs Miss Polonia odbył się w 1929 roku w Warszawie. Zatem już od 87 lat najpiękniejsze kobiety w naszym kraju przekazują sobie kolejno koronę. Ostatnia laureatka, Paulina Krupińska, czekała aż cztery lata, aby oddać ją swojej następczyni, Izabelli Krzan. 

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska oraz Miss Polonia 2016 Izabella KrzanMiss Polonia 2012 Paulina Krupińska oraz Miss Polonia 2016 Izabella Krzan Marcin Obara / PAP

Nowa zwyciężczyni to pochodząca z Olsztyna studentka trzeciego roku ekonomii na warszawskim SGGW. Izabella chciałaby w przyszłości zostać dziennikarką lub prezenterką. Jest to bardzo prawdopodobne patrząc na kariery jej poprzedniczek: Anety Kręglickiej, Ewy Wachowicz, czy Marceliny Zawadzkiej, które świetnie się odnalazły w roli stałych bywalczyń produkcji telewizyjnych. 

 

Jak najpiękniejsza Polka roku dba o swoją formę? Bardzo lubi tańczyć oraz grać w siatkówkę, którą trenowała przez wiele lat. Stara się aktywnie spędzać czas także podczas podróży, które uwielbia. 

 

Oprócz wspomnianych już aktywności, Izabella odwiedza też regularnie siłownię. Poza studiowaniem i reprezentowaniem swojej uczelni w rozgrywkach piłki siatkowej, piękna olsztynianka pracuje jako modelka. Ten zawód wymaga nie tylko pięknej twarzy, ale i świetnej figury. Niekiedy Iza zamiast ćwiczeń na sali wybiera spalanie kalorii poprzez jazdę na rolkach.

 
 

Na swoim Instagramie, którego obserwuje ponad 10 tysięcy użytkowników, chętnie pokazuje zdjęcia z wakacji, na których prezentuje efekty swojej pracy nad ciałem, pozując w bikini. Lubi także dzielić się fotografiami zrobionymi w jej rodzinnym Olsztynie, w którym relaksuje się i odpoczywa od szkolnej codzienności i zawodowych obowiązków.

 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA