To najseksowniejszy nauczyciel matematyki na świecie. Jego filmik podbija internet

Pietro Boselli zasłynął w internecie jako włoski model, który wykładał przedmioty ścisłe na University College London. Ostatnio zajął się także branżą fitness, a jego najnowsze wideo na Instagramie wyświetliło ponad 240 tysięcy użytkowników.

Pietro, urodzony we włoskiej miejscowości Negrar, już od małego był skazany na karierę medialną. W wieku sześciu lat został zauważony przez samego Giorgio Armaniego, który doradził mu zawód modela. Szybko podpisał swój pierwszy kontrakt z profesjonalną agencją.

 

Dr inż. Pietro Boselli (bo taki uzyskał tytuł naukowy) od 2014 roku pracował na University College London. Początkowo jako asystent wykładowcy, następnie jako samodzielny lektor. Zrobiło się o nim głośno za sprawą jednego z jego studentów, który zamieścił w internecie zdjęcie Pietra z podpisem "ten moment, gdy odkrywasz, że twój nauczyciel matematyki jest słynnym modelem". 

Pietro Boselli najseksowniejszy nauczyciel matematykiPietro Boselli najseksowniejszy nauczyciel matematyki www.dailymail.co.uk/

Obecnie Instagram modela obserwuje 1,5 miliona użytkowników. Na fanów składają się zarówno kobiety podziwiające jego włoską urodę i wysportowane ciało, jak i mężczyźni szukający porad jak wyrzeźbić swoje mięśnie. Pietro chętnie dzieli się swoją wiedzą, publikując wideo, na których tłumaczy, jak ważne są regularne treningi i zdrowy tryb życia. Nie brakuje również filmów z treningów wraz z instruktażowym komentarzem.

 

Jego idol w kwestii muskularnej sylwetki to oczywiście nie kto inny jak sam Arnold Schwarzenegger. Pietro nie wyobraża sobie dnia bez siłowni czy innej aktywności. Mówi, że jest już od tego uzależniony. 

 

Wysportowany Włoch planuje nakręcenie całej serii porad pod nazwą "Exercise Anatomy". Zwiastun do tego projektu obejrzało 240 tysięcy osób. Jeszcze większą popularnością cieszy się film przedstawiający Pietra ćwiczącego na drążkach przy plaży. Ciało Mistrza Fitness Europy 2014 motywuje do ćwiczeń i pokazuje, że warto nad sobą pracować. 

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: