Nie uwierzysz, dlaczego tej fitnessowej modelce usunięto konto na Instagramie! SZOK!

Brittany Perille Yobe modelka fitness i trener personalny każdego dnia dzieliła się z fanami treningowymi filmikami i zdjęciami. Miała już blisko milion obserwatorów na Instagramie, w większości dziewczyny z całego świata, które śledziły jej zmagania na siłowni. To konto było jej wizytówką. Pewnego dnia Instagram je zablokował i... w całości usunął. A wszystko przez jeden filmik. Zobaczcie!

 Instagram postanowił skasować jej konto przez nagranie w takim stylu:

 

Prawdopodobnie chodziło o to, że zamieściła filmiki i zdjęcia z treningów, które wykonywała podczas zaawansowanej ciąży! Była w szoku i postanowiła interweniować, tym bardziej, że jej wyniki badań były rewelacyjne, a ćwiczenia nie zagrażały życiu dziecka! Ponadto zawsze wrzucała zdjęcia w takim stroju sportowym i miliony innych osób też tak robią. 

 

Jakie było stanowisko i tłumaczenie Instagrama? Według nich ich polityka zakazuje publikacji treści, które zawierają nagość. Dodajmy, że na filmie kobieta ubrana była w stanik sportowy oraz legginsy!

Instagram nie przywrócił jej starego konta, ale fitnesska stworzyła nowe, na które wrzuca takie same treści, jak poprzednio. Już ponownie ma blisko milion obserwatorów.

Uważa, że cała sytuacja była dyskryminacją jej, ze względu na jej ciążę. Zgadzacie się z nią?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: