5 kroków do wymarzonej sylwetki według Kayli Itsines. Gotowe na wycisk?

Kyla Itsines ma 25 lat, pochodzi z Australii i jest jedną z najbardziej popularnych trenerek fitness oraz autorką Bikini Body Guide. Sprawdziliśmy, jak wygląda jej recepta na smukłą sylwetkę.

1. Trening Kyle Itsines na siłowni trwa godzinę. W trakcie godziny wliczony jest czas na rozgrzewkę oraz rozciąganie.

 

2. Rozgrzewka jest jednym z kluczowych elementów treningu. Nie zapominajcie o rozgrzewce! Wówczas przygotowujemy organizm do wysiłku fizycznego. Dzięki rozgrzewce zmniejszamy prawdopodobieństwo wszelkich kontuzji. Kyla najczęściej na w ramach rozgrzewki maszeruje i wykonuje skipy.

3. Itsines ćwiczy od 3 do 4 razy w tygodniu, a nad sylwetką intensywnie pracuje już od 19 roku życia. 

 

Ulubiony rodzaj treningu Kayli to trening interwałowy, który Kayla wykonuje w proporcji 30:30, czyli 30 sekund ćwiczeń i 30 sekund odpoczynku. Według Kayli należy utrzymywać intensywność ćwiczeń. To mała wskazówka, ale bardzo potrzebna, jeśli pragnie się wyrzeźbić ciało. Kayla radzi, by skoncentrować się na treningu, robić małe przerwy między ćwiczeniami i przestać chodzić po siłowni oraz korzystać z telefonu.

 

4. Na koniec guru fitnessu korzysta z rollera, który jest doskonałym uzupełnieniem treningu. Rollowanie pozwoli zachować elastyczność mięśni i poprawi ich regenerację.

 

5. Trening to nie wszystko. Ważnym elementem całej układanki jest dieta. Według Kayli Nie polega ona na głodówce lub ograniczaniu spożywanych produktów, ale zdrowym jedzeniu. Kayla stawia na zdrowe zamienniki tuczących produktów. Zamiast np. lodów, poleca jogurt grecki z jagodami. Jednym z jej ulubionych dań jest kurczak lub indyk z komosą ryżową i warzywami. Dieta Kayli polega głównie na przyspieszaniu metabolizmu.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ 

Więcej o: