Schwarzkopf Professional Strong Bonds. Profesjonalne wzmocnienie zniszczonych włosów

Strong Bonds od Schwarzkopf Professional to technologia, która ewoluuje z bycia sezonowym trendem do niezbędnego narzędzia, dostępnego w każdym salonie fryzjerskim. Dzięki obecnej w nowych produktach technologii wiązań strukturalnych, każdy z nas będzie mógł zadbać o mocne wiązania w strukturze włosa również w domu.

Schwarzkopf Professional Strong Bonds to nowa linia produktów, na którą składają się: Fibreplex - pierwszy system wzmacniający wiązania od Schwarzkopf Professional, Igora Royal Highlifts - pierwsza koloryzacja w odcieniach chłodnego blondu i usługa wzmacniająca, a także BC Fibre Force - pierwsza kompleksowa linia do pielęgnacji.

Schwarzkopf Professional Strong Bonds Fibreplex

Jest to pierwszy system wzmacniający wiązania od Schwarzkopf Professional, który ogranicza łamliwość włosów aż do 94% podczas rozjaśniania, robienia pasemek i koloryzacji, tworząc we włosach nowe wiązania i długotrwale chroniąc kolor.

Działanie Fibreplex opiera się na technologii Fibre Bond, która chroni przed uszkodzeniami powodowanymi rozjaśnianiem, wykonywaniem pasemek lub koloryzacją. Stosowany podczas procesów chemicznych,wysoce skuteczny system łączy się z włóknami włosów, by wzmacniać wiązania strukturalne i ograniczyć łamliwość włosów. Technologia Fibre Bond wykorzystana jest w Fibreplex No. 1.

Fibreplex No1 Bond Booster to dodatek do użytku w salonie fryzjerskim, który można mieszać z dowolnymi produktami do rozjaśniania, podjaśniania lub farbowania. Z kolei Fibreplex to szampon, który oczyszcza i odbudowuje włosy. Dodatkowo tworzy połączenia we włóknie włosa oraz równoważny poziom pH dla idealnego zamknięcia pigmentu koloru

www.schwarzkopf.plwww.schwarzkopf.pl www.schwarzkopf.pl

Fibreplex Szampon cena: 47 zł, pojemność 200 ml 

Schwarzkopf Professional Strong Bonds Igora Royal Highlifts

Igora Royal Highlifts ze zintegrowaną technologią FibreBond oferuje nowy standard rozjaśniania! Jeszcze chłodniejsze odcienie i ograniczona łamliwość włosów - jeszcze wygodniej niż do tej pory.  

Działanie Igora Royal Highlifts oparte jest na technologii FibreBond, wykorzystanej w Fibreplex No.1, która chroni wiązania we włosie podczas procesu rozjaśniania w jednym prostym kroku, bez dodatkowego zaangażowania.  Z kolei dzięki nałożeniu  po zabiegu rozjaśniania Fibreplex  No.2, No.3 i zastosowaniu Szamponu Fibreplex do pielęgnacji w salonie i w domu, nie tylko powstają nowe, ale również odtwarzane są wiązania, które uległy zniszczeniu, oraz zostaje zapewniona ochrona koloru blaknięciem. W efekcie klientki mogą na długo cieszyć się ultra-chłodnymi odcieniami.

Rezultatem jest ograniczona łamliwość włosów bez konieczności stosowania dodatków do kremu koloryzującego oraz uzyskanie najchłodniejszych odcieni blond.

Schwarzkopf Professional Strong Bonds BC Fibre Force

BC Fibre Force oferuje nowy wymiar regeneracji włosów ekstremalnie zniszczonych. Dzięki technologii Bond Connector, łączącej dwa kompleksy, głęboko odbudowuje i uszczelnia pojedyncze włókna włosów dla odnowionej jakości i dziesięciokrotnie większej odporności na złamania.

BC Fibre Force pomaga połączyć wiązania i strukturę włosów dla natychmiastowej odbudowy i spójności, przywracając integralność włosów i wzmacniając je. Wzbogaca włosy o keratynę i wyrównuje poziom nawilżenia.

Kosmetyki do pielęgnacji BC Fibre Force działają na dwóch poziomach. Po pierwsze tworzą wewnętrzne wiązania dzięki cytrynianowi magnezu i hydrolizowanej keratynie, które natychmiastowo przejmują funkcje wiązań dwusiarczkowych w strukturze włosów i wypełniają włosy od wewnątrz i na zewnątrz. Optymalny poziom pH 4.5 dodatkowo spaja strukturę dla ekstremalnie mocnych włosów. Po drugie tworzą tarczę ochronną, jak po laminacji włosa, która przedłuża efekty usług w salonie, uszczelniając osłonkę włosa i zamykając wewnątrz składniki aktywne, dając długotrwałe rezultatów.

www.schwarzkopf.plwww.schwarzkopf.pl www.schwarzkopf.pl

 W portfolio BC Fibre Force znajdują się między innymi: 

- BC Fibre Force Szampon Wzmacniający - cena: 47 zł, pojemność: 200 ml

- BC Fibre Force Wzmacniająca Odżywka w Spray’u - cena: 55 zł, pojemność: 200 ml

- BC Fibre Force Maska Wzmacniająca - cena: 75 zł, pojemność: 150 ml

- BC Fibre Force Mleczko Wzmacniające - cena: 75 zł, pojemność: 150 ml

- BC Fibre Force Scalp & Hair Smart Reset Serum - cena: 75 zł, pojemność: 30 ml

Więcej informacji można uzyskać na www.schwarzkopf.pl oraz www.facebook.com/passionforhair 

ZOBACZ: Najlepsze sposoby na pielęgnację zdrowych paznokci

Trening z gumą. Ostry wycisk kardio w parach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.