Kasia Kępka ćwiczy w ciąży. W internecie wrzawa

Katarzyna Kępka jest dziennikarką i od kilku lat prowadzi aktywny tryb życia. Z treningów nie rezygnuje nawet podczas ciąży.

 Na swoim Instagramie Katarzyna Kępka publikuje zdjęcia na siłowni, które pokazują, że prezenterka regularnie ćwiczy nawet w zaawansowanej ciąży. Zapewnia, że czuje się świetnie i dba o to, żeby wykonywać ćwiczenia, które nie zagrażają jej życiu i dziecka. Oprócz tego uświadamia młode mamy o tym, jak trenować podczas ciąży i chce podnieść świadomość społeczeństwa w tym temacie.

Partnerem dziennikarki i ojcem dziecka jest Szymon Gaś, który wcześniej był trenerem Kasi. Razem prowadzą Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center w Warszawie.

Większość serwisów internetowych nie przeszła obojętnie obok opublikowanych zdjęć. Internautki natomiast dziękują Kasi, pisząc masę pozytywnych komentarzy:

Sama jestem aktywna od 5 lat i w obecnej chwili w 18tc.. przyznam szczerze ze na początku nie wiedzialam w ogóle co wolno ćwiczyć..czy na pewno nie zaszkodze dziecku itd dlatego zgadzam sie z Toba ze brakuje edukacji w tym temacie! I wciąż zadziwiam innych mówiąc ze jestem aktywna w ciąży ?? Przykre jest to że nikt nie rozumie tego ze nie ćwiczy sie aby schudnąć tylko aby sie dobrze czuć, aby dotlenic siebie i dziecko, aby wzmocnić mięśnie które za chwilę będą wykonywać jeszcze większą pracę niz dotychczas ?? Moze to sie kiedyś zmieni alw watpie hehehe
Cwiczylam od początku ciąży chodziłam na spacery jezdzilam rowrem. I jestem zadowolona z siebie bo naprawdę nie wiem czy przez aktywność poród był dla mnie latwizna. Trzymam kciuki Kasia :-)
Jesteś niesamowita!!!???? Szkoda że nie udało Wam się wydać płytki dla ciezarowek ??
 
 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.