Origins RitualiTea Cleansing Body Mask. Domowy zabieg dla gładkiego ciała

Origins RitualiTea Cleansing Body Mask to oczyszczająca maska, stworzona w oparciu o obserwacje świata i życia w ciągłym pędzie. Zmysłowy zabieg ma pozwolić na ucieczkę od rzeczywistości w zaledwie 10 minut.

RitualiTea Cleansing Body Mask to kremowy, złuszczający zabieg bogaty w antyoksydanty oraz naturalnie złuszczające cukry, które sprawiają, że ciało jest gładkie i pełne energii. Wielofunkcyjne maski zostały stworzone w czterech różnych wariantach.

RitualiTea Cleansing Body Mask z Matchą i zieloną herbatą Matcha Madness 

Bogata w antyoksydanty odżywcza mieszanka, pomaga odnowić, zrelaksować i przywrócić teksturę skóry, jednocześnie kojąc i pielęgnując zmysły, dzięki przyjemnemu zapachowi zielonej herbaty. Wysokiej jakości zielona herbata zawiera teaninę - aminokwas, który łagodzi stres, wspomaga skupienie i wspiera stan  relaksu. Matcha jest z kolei wysoce cenionym elementem kultury japońskiej. Używano jej do poprawienia jakości świadomej medytacji oraz osiągnięcia zwiększonej czujności.

RitualiTea Cleansing Body Mask z czarną herbatą Ulung oraz przyprawami chai Oolong-La

Ta oczyszczająca kombinacja pomoże udoskonalić i delikatnie złuszczyć skórę, by pozostawić ją czystą i gładką. Czarna herbata i pikantne nuty kardamonu i cynamonu ogrzeją zmysły. Polifenole zawarte w liściach herbaty ulung pomagają zwalczać wolne rodniki w ciele. 

www.origins.co.ukwww.origins.co.uk www.origins.co.uk

 

RitualiTea Cleansing Body Mask z herbatą Rooibos i Różą Feeling Rosy

Mieszanka pomaga odzyskać młody wygląd, kojąc skórę i pozostawiając ją gładką i miękką. Jednocześnie świeży zapach róży i herbaty, dodaje otuchy zmysłom.     Rooibos zawiera hydroksykwasy oraz cynk, które potrafią uspokoić różne problemy skórne.

RitualiTea Cleansing Body Mask z Yerba Mate i cytrusami  Mind Over Mate

Ten orzeźwiający zabieg pomaga rozjaśnić skórę, utrzymując promienny i czysty wygląd, jednocześnie dostarczając pobudzająco - chłodzącego doznania. Uważa się, że Yerba Mate jest bogata w minerały, antyoksydanty, aminokwasy oraz polifenole, które zwiększają jasność umysłu i jego energię. Jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie dzięki swojemu różnorodnemu użyciu  oraz właściwościom pobudzającym.

Cena masek: 139 zł Pojemność: 150 ml 

SPRAWDŹ: 5 zabiegów, które warto zrobić przed trzydziestką

Więcej o: