Postanowiła schudnąć. Przez 365 dni robiła sobie zdjęcia. Efekt zapiera dech w piersiach

Justine McCabe po problemach rodzinnych nie potrafiła poradzić sobie ze stresem i sporo przytyła. Pewnego dnia jednak postanowiła wszystko zmienić.

 Justine McCabe ma 31 lat. Jej mąż popełnił samobójstwo i jakiś czas później umarła jej mama. Dziewczyna totalnie się załamała i nie potrafiła poradzić sobie z tą dramatyczną sytuacją. 

Po stracie męża i mamy, Justine nałogowo sięgała po jedzenie. Jadła nieregularnie i w dużych ilościach. Tak niwelowała stres, który wynikał z utraty najbliższych osób. Kiedy jej waga przekroczyła 140 kg, zapaliła się jej czerwona lampka. W tym momencie uznała, że nie chce, żeby tak wyglądało jej życie. Zaczęła regularnie chodzić na siłownię i zadbała o dietę. Zmienienie nawyków było dla niej czymś niezwykle trudnym. Wcześniej nie uprawiała żadnego sportu, jadła w dużych ilościach fast foody i słodycze. Na szczęście miała dużo siły, by zmienić siebie i zadbać o swoje zdrowie.

Justine była tak zdeterminowana, że każdego dnia, odkąd zaczęła ćwiczyć, przez 365 dni robiła sobie zdjęcia. W ciągu tych dni schudła 58 kg, a jej metamorfozą zachwyca się tysiące ludzi.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: