Świetna motywacja treningowa. Gwiazda pokazuje, jak dbać o figurę mimo napiętego grafiku

Bella Thorne jest amerykańską aktorką, modelką i piosenkarką. Ma na swoim koncie autorskie single i książki oraz grała w popularnym serialu Scream. Mimo napiętego grafiku w ciągu dnia, pokazuje, jak zorganizować dzień, żeby ćwiczyć i dbać o swoją sylwetkę. Jak się okazuje, wszystko jest do zrobienia.

 Szukając motywacji staramy się pokazywać, że ćwiczyć można każda z nas. Wystarczy odrobina chęci, która będzie miała przełożenie na efekt.

Doskonałym przykładem na to, że można jest Bella Thorne. Gwiazda systematycznie na swoim Instagramie pokazuje, iż będąc aktorką, modelką i piosenkarką ma czas na regularny trening. W postach pisze o tym, że trening daje jej radość i jest odskocznią od obowiązków dnia codziennego. A tego nie da się zaprzeczyć, ponieważ wszystko widać na zamieszczonych zdjęciach i filmikach.

Co ciekawe. To nie są kolejne "idealne" zdjęcia z treningów. Fotografie pokazują ciężką pracę, jaką Bella wkłada w to, żeby dobrze wyglądać. Obetrzyjcie zdjęcia i filmiki ćwiczeń, które wykonuje Bella.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: