Od sześciopaka do wielkiego brzucha w... kilka minut. Jak to możliwe!?

Ta 22-letnia trenerka wstawiła 2 zdjęcia swojego brzucha i... wywołała burzę! Ćwiczy, zdrowo się odżywia, a mimo to zdarza się, że zaczyna ją boleć brzuch, który z idealnie płaskiego zmienia się w ogromny, przypominający brzuch ciążowy! Zobaczcie, jak to możliwe.

Beth Trueman ma 22 lata  i cierpi na zespół jelita drażliwego (z angielskiego: IBS, czyli Irritable Bowel Syndrom). Zachorowała dwa lata temu. Zupełnie zdrowa, młoda kobieta, zaczęła cierpieć na ostre bóle brzucha.

 

Kiedy postawiono diagnozę, Beth natychmiast przeszła na specjalną dietę i zaczęła jej restrykcyjnie przestrzegać. Zainteresowała się nie tylko zdrowym żywieniem, ale także rozpoczęła studia, dzięki którym zajmuje się treningiem personalnym i doradztwem dietetycznym.

 

Dzięki chorobie znalazła ścieżkę kariery, którą zdecydowała się pójść, a także zdrową dietę, dzięki której czuje się dobrze.

 

Niestety pomimo przestrzegania diety Beth miewa czasem ataki, które niweczą jej wysiłki. IBS to choroba nieprzewidywalna i atakująca znienacka. To wtedy idealnie płaski i wyrzeźbiony brzuch trenerki zamienia się w tak duży, że wygląda jak brzuch w zaawansowanej ciąży.

Beth postanowiła pokazać innym, że życie z IBS jest trudne, ale jednocześnie chce dać nadzieję osobom, które podejmą wyzwanie i będą się starały przestrzegać restrykcyjnych zaleceń diety.

 WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: