Słynna fit mama OSZUKIWAŁA swoje fanki! Retuszowała zdjęcia!

Coraz więcej kobiet po urodzeniu dziecka chwali się, jak szybko wracają do formy, dzięki ostrym treningom i ciężkim dietom. Często niestety kreują nierzeczywisty obraz kobiecego ciała po porodzie. Jak wygląda prawda?
 

Pochodząca z Australii Tammy Hembrow pracuje jako trenerka fitnessu, więc promowanie efektów swojej pracy to jej codzienność. Dlatego po ciąży musiała, jak najszybciej odzyskać formę. Chociaż miała naprawdę duży brzuch, to w dwa miesiące po porodzie nie ma po nim śladu, choćby rozciągniętej skóry. Przynajmniej na zdjęciach, którymi się chwali.

 

Niedawno Hembrow została oskarżona przez swoje fanki o to, że je oszukuje i retuszuje swoje zdjęcia w Photoshopie. Kobiety zauważyły, że na jednym z ostatnich ma nienaturalnie wygiętą nogę: biodro nagle jest wcięte i nie ma za nim cienia kapy na łóżku. Doszły do wniosku, że fitnessowa gwiazda poprawia większość swoich zdjęć.

 

Na profilach społecznościowych Hembrow rozgorzała dyskusja. Wiele osób uważa trenerkę za osobę, która zrobi wszystko, żeby wypromować siebie i marki, z którymi współpracuje, kosztem samopoczucia innych.

 

Cała historia jest dowodem na jedno - nikt nie jest idealny i nie można wierzyć we wszystko, co się zobaczy!

 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.