Mistrzynię fitnessu sylwetkowego czeka najważniejsza walka! POMÓŻMY JEJ!

Kinga Szweda wicemistrzyni świata, mistrzyni Europy, dwukrotna mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym w 2014 roku, potrzebuje naszej pomocy! Przed nią ciężka walka o własne zdrowie - POMÓŻMY JEJ!

.. www.zrzutka.pl

 Kinga Szweda od 2006 roku pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi, a ostatnio także w zespole ds. nieletnich. Zawsze starała się pomagać innym, a dzisiaj to ona potrzebuje naszej pomocy!

.. www.zrzutka.pl

 Jak zaczęła się jej przygoda z fitnessem sylwetkowym? Na stronie organizującej zbiórkę pieniędzy na jej rzecz, czytamy:

"W 2012 r. Mikołaj, chłopak Kingi, który jest instruktorem kulturystyki oraz fitness namówił do rozpoczęcia przygody z siłownią. Po kilku miesiącach intensywnych treningów pod jego okiem pojawiła się decyzja o starcie w debiutach kulturystycznych. Tak też się stało. Na zawodach tych Kinga wygrała swoją kategorię wzrostową oraz kat. OPEN. Potem były kolejne starty i kolejne sukcesy: Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness w Żelistrzewie - I miejsce, Mistrzostwa Pomorza w kulturystyce I Fitness- I miejsce, Mistrzostwa Polski w Kulturystyce I Fitness- I miejsce w kat. OPEN, Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Słupsku - I miejsce, Mistrzostwa Europy w Santa Susanna w Hiszpanii - I miejsce i wreszcie Mistrzostwa Świata w Fitness w Kanadzie- II miejsce. To tylko niektóre z wielu sukcesów, które osiągnęła.

Sport ten wymagał od Kingi poświęcenia praktycznie w każdej dziedzinie życia - codzienne kilkugodzinne treningi, restrykcyjna dieta, odpowiednia regeneracja, zero używek, alkoholu, imprez. To wszystko trzeba było pogodzić jeszcze z zawodową pracą. Okazało się to możliwe tylko dzięki jej ogromnemu samozaparciu, silnej woli i dyscyplinie której musiała się poddać. Gdyby nie to, tych sukcesów nigdy by nie było. Jednak dała radę, ponieważ jest osobą, która nigdy nie poddaje się bez walki i nie wybiera „pójścia na łatwiznę”. Jej motto, które od zawsze powtarza: "Prawem życia jest walka, a dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". 

"Niestety 2 miesiące temu świat Kingi zawalił się... DIAGNOZA: zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka... lekarze, badania, szpital... z każdym dniem, z każdym badaniem, nadzieja Kingi na wyzdrowienie oddalała się".

Dopóki walka trwa jest nadzieja... a Kinga walczy i chce ŻYĆ!! Do tej pory to ona pomagała innym, teraz to ona potrzebuje pomocy.

Niestety koszty leczenia Kingi w klinice w Niemczech znacznie przekraczają możliwości finansowe jej najbliższych (3 tygodniowy pobyt kosztuje około 60 tysięcy złotych).

JAK MOŻNA POMÓC?

1. Można dokonać wpłaty na subkonto Fundacji Forani, która wspiera Kingę Szwedę.

24 1750 0012 0000 0000 3287 3456

W tytule przelewu należy KONIECZNIE wpisać:

"DAROWIZNA Kinga Szweda"

2. Możesz też pomóc Kindze przekazując 1% podatku.

Wpisz numer KRS Fundacji Forani:

0000420954 i cel szczegółowy: Pomoc Kinga Szweda

Więcej informacji TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.