Ta polska WAG przeszła WIELKĄ metamorfozę! -20 kg i doskonała forma!

Żona piłkarza Marka Saganowskiego - Kamila Saganowska przeszła spektakularną metamorfozę! Schudła 20 kilogramów, regularnie ćwiczy i... założyła wymarzone spodnie! Zobaczcie, jak zmieniła się Kamila! WOW!
 

Kamila napisała:

"Nie sądziłam, że po urodzeniu dwójki dzieci, rok po roku, tyciu i chudnięciu przez ostatnie 10 lat, i zrzuceniu ostatecznie 20 kg, będę miała jeszcze kiedykolwiek płaski brzuch i założę białe spodnie!!! dla niektórych, to takie niby nic...a ja swoje wiem, wiem ile czasu, pracy, zaangażowania w tą przemianę włożyłam, ilu ludzi mi pomogło, ilu się ze mnie śmiało, ilu udaje, że nie widzi różnicy, ile wyrzeczeń mnie to kosztowało...i jeszcze sporo pracy przede mną, ale jestem już szczęśliwa i wiecie co WARTO!!! Warto przejść tą drogę choćby nie wiem cooo! Nie przejmujcie się niczym i nikim, idźcie za moim przykładem, nie rezygnujcie, ze swoich wyobrażeń o sobie i pamiętajcie, że Wam też może się udać, jestem tu z Wami, i nawet pośród codziennych obowiązków, treningów, myślę o Was wszystkich, tych którzy do mnie piszą, dziękują za wsparcie, porady, i tych, którzy cichutko siedzą i nie mają jeszcze odwagi o siebie zawalczyć... o Was też myślę, i na Was też przyjdzie czas Kochani, głowa do góry, 
Bierzcie ze mnie przykład, nigdy nie jest za późno ściskam WAS mocno, i przesyłam moccc pozytywnej energii do działania".

 
 
 
 
 
 

Kamila postawiła na regularne treningi.

 
 
 

WIĘCEJ MOTYWACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ.
 

 
 

Więcej o: