Połączyła ich miłość do sportu. Zobaczcie, gdzie wzięli ślub!

Podczas tegorocznego CrossFit Games widzowie byli świadkami... ślubu! Reebok zorganizował konkurs dla par, które połączyła miłość do sportu. Na zwycięzców czekała bardzo ciekawa nagroda! Opłacono im wszystkie wydatki związane ze ślubem, który odbył się na CrossFit Games.

Christina Moore i Oliver Drewes wygrali konkurs dzięki swojemu wpisowi na Instagramie.

 

Para po raz pierwszy spotkała się na siłowni, a ich znajomość rozkwitła jeszcze bardziej, kiedy Christina pokazała Oliverowi czym jest crossfit i zaczęli trenować razem. Są szczęśliwą parą, która wzięła ślub w obecności swojej crossfitowej rodzinie. Moore napisała w swoim zwycięskim poście: „Może... wszystko jest możliwe, kiedy jestem z tym mężczyzną... Nie marzyłam o wielkim weselu, ani o białej sukni. Wszystko, o czym marzyłam, to szczęście i miłość u boku mężczyzny, który kocha mój szalony sposób życia. Znalazłam tego mężczyznę.”

Drewes i Moore dalej chcą razem uprawiać sport i wspierać się wzajemnie w tym, co robią. "Crossfit uczynił nas silniejszymi", wyjaśnia Moore . "Pracując razem wspieramy się, motywujemy, aby osiągnąć nasze cele.” Podoba wam się taki ślub?

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.