Avanti Fit&Beauty. Specjalne wydanie z Fitness.sport.pl

W sprzedaży jest już specjalne wydanie miesięcznika Avanti poświęcone tematyce fitnessu, zdrowego stylu życia i dietetyki. Wydanie powstało we współpracy z największym portalem o fitnessie w Polsce - Fitness.sport.pl.

Na okładce magazynu „Avanti Fit&Beauty" znalazła się Ada Palka, trenerka personalna i ekspertka serwisu Fitness.sport.pl, która zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę i zdrowy tryb życia, a także prezentuje modę sportową.

Redakcja „Avanti Fit&Beauty" podpowiada, jaki rodzaj treningu wybrać, aby na trwałe wpisał się w codzienny rozkład zajęć, podaje sposoby, jak schudnąć dzięki bieganiu i jak zamienić przysłowiową „oponkę" na „kaloryfer", a także tłumaczy, czym jest trening interwałowy.

Czytelnicy magazynu dowiedzą się, jak przebiega trening HIIT, potocznie zwany „ćwiczeniami dla zapracowanych", na czym polega detoksykujące działanie kosmetyków oraz jak ćwiczyć jogę twarzy, natomiast Ada Palka pokaże, jak wykonać trening stabilizacyjny.

W wydaniu znajdą się również porady dietetyczne, dotyczące m.in. ważnego tematu wpływu cukru na sylwetkę i skórę, pomysły na detoks oraz witaminowe shoty, a także propozycje zabiegów medycyny estetycznej, które pozwolą szybko i skutecznie rozwiązać problemy urodowe.

Wydanie „Avanti Fit&Beauty" ma 100 stron w formacie 203x257 mm i kosztuje 5,99 zł. Poleca je serwis Fitness.sport.pl.

Ukazanie się magazynu „Avanti Fit&Beauty" jest promowane w prasie (czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl, WP.pl), w radiu (Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio TOK FM), na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w kinach sieci Helios. Działania reklamowe przygotował dział marketingu pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.