Chantarelle. Profesjonalne zabiegi nowej generacji

Thermo-Spherix to unikalne jedyne na rynku profesjonalnej dermo-estetyki dwugłowicowe urządzenie do nieinwazyjnych termicznych zabiegów liftingu, modelowania i ujędrniania twarzy i ciała oraz termicznej infuzji preparatów aktywnych. Pozwala uzyskać szybkie i widoczne efekty dzięki unikalnym technologiom: rewolucyjna, opatentowana technologia wirującego pola magnetycznego do zabiegów thermo-infuzji i termo-liftingu - system 10 laserów z pulsującym polem magnetycznym do zabiegów termo-modelowania skóry.

Termo-infuzja

To unikalna metoda wprowadzania składników aktywnych Chantarelle i ich zwiększonej penetracji w głąb skóry oraz metoda masażu termicznego. - opatentowane wirujące pole magnetyczne emitowane przez głowicę działa dwukierunkowo: zwiększając przemiany metaboliczne komórek oraz podgrzewając tkanki do temperatury 38°C daje skumulowane efekty terapeutyczne- zwiększa krążenie krwi, skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona oraz maksymalnie przygotowana na przyjęcie składników aktywnych

- efektem jest ich głęboka penetracja w głąb skóry z jednoczesnym maksymalnym ich wykorzystaniem przez komórki skóry- jednocześnie jest to delikatny masaż termiczny - odczucie ciepła jest przyjemnie i relaksujące dla skóry - zastosowanie w zabiegach: do zabiegów termo-infuzji można stosować wybrane preparaty Chantarelle.

Termo-modelowanie ciała

Technologia piękna bez skalpela

Procedura zabiegu intensywnego i nieinwazyjnego, termicznego odmładzania, modelowania i liftingu skóry kobiet i mężczyzn. Zabiegi wykonywane są głowicą H1 innowacyjnego urządzenia Thermo-spherix M-RF Thermo Laser Magnetic Rotation Field z wirującym polem magnetycznym lub przy użyciu innego typu urządzeń z głowicami, dla których generowana temperatura nie przekracza 70°C.

W metodzie tej wykorzystywane są zestawy preparatów termo-aktywnych do procedur zabiegowych systemowego nadzorowanego termicznie odmładzającego modelowania ciała. Preparaty zawierają liczne biotechnologiczne aktywne składniki i wyciągi roślinne.

Zabieg modelowania sylwetki ciała wykonywany techniką kontaktową quasi-frakcyjną, kończony krótkim (5-10 min.) lokalnym masażem typu drenaż limfatyczny obejmuje: cellu-esthetic precedurę antycellulitowo-ujędrniającą przeznaczoną dla kobiet oraz slim-esthetic dla kobiet i mężczyzn wyszczuplająco-ujędrniającą.

Thermo-modelling

Metoda laserowej lipolizy z pulsującym polem magnetycznym to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Skutecznie redukuje nagromadzone miejscowe depozyty tkanki tłuszczowej i cellulit z jednoczesnym ujędrnieniem skóry twarzy i ciała.

Magneto-laserowa głowica termo-modelująca łączy 4 skuteczne technologie- emituje światło laserowe o długości fali: podczerwone IR 940nm i 1200nm, czerwone R 650nm oraz pulsujące pole magnetyczne.

Energia laserów IR 940nm i/lub 1200nm ( w zależności od programu urządzenia) kierowana jest precyzyjnie w komórki tłuszczowe - adipocyty nie uszkadzając otaczających tkanek. Skumulowana energia daje efekt cieplny powodujący upłynnienie tłuszczu (rozłożenie trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu).

Laser czerwony 650nm stymuluje krążenie, pobudza odnowę, a jednocześnie czasowo otwiera błony komórkowe umożliwiając usunięcie upłynnionego tłuszczu.

Pulsujące pole magnetyczne podwyższa temperaturę tkanek poddawanych zabiegowi, zwiększając wydajność zabiegu. Poprawia krążenie płynów krwi oraz limfy dzięki czemu rozpuszczony tłuszcz jest szybko zmetabolizowany, znacząco poprawia jakość skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego. W efekcie po straceniu nadmiaru tkanki tłuszczowej skóra jest jędrna i elastyczna.

Po zabiegu termo-modelowania wykonywany jest masaż drenujący, aby wspomóc usunięcie tłuszczu przez organizm.- Preparaty termo-aktywne do modelowania skóry z unikalnie bogatą bazą aktywną 30 formuł odchudzających, antycellulitowych i ujędrniających Chantarelle zalecane są dla maksymalizacji i przyspieszenia efektów. Są one dedykowane do zabiegów z temperaturami do 70° C.- Polecana ilość zabiegów to 5- 10 sesji w zależności od stanu skóry i oczekiwań Klienta.

Zakres zabiegów termo-modelowania skóra twarzy i ciała, jak:

- redukcja tkanki tłuszczowej twarzy i ciała: korekcja podwójnego podbródka, zmniejszenie biustu, modeling brzucha, ud, pośladków, karku, przedramion, kolan

- redukcja cellulitu - programy zabiegowe dla cellulitu I (wodnego) do IV

- specjalne programy dla mężczyzn - włącznie z redukcją biustu

Termo-modelowanie ciała - korzyści:

- zabiegi są intensywne, ale bezbolesne i nieinwazyjne - odczucie ciepła jest przyjemnie relaksujące- nie ma ryzyka poparzenia i uszkodzeń skóry, zabieg jest w pełni bezpieczny- po zabiegu skóra jest jędrniejsza, gładsza, bez podrażnień, można natychmiast powrócić do normalnych zajęć

- po zabiegu może pojawić się lekkie zaróżowienie skóry przemijające po krótkim czasie

- zabiegi dedykowane są dla kobiet i mężczyzn

Metoda aparaturowa

Thermo-spherix M-RF Thermo Laser with Magnetic Rotation Field

Częstotliwość zabiegu

4 - 6 zabiegów w serii 1 raz w tygodniulub jako samodzielny zabieg

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena zabiegu:

- koszt pojedynczego zabiegu: 350zł

- koszt zabiegu w serii pięciu: 290 zł

- koszt zabiegu w serii dziesięciu: 250 zł

Unikalna formuła 30 składników aktywnych Lipodrain-3, Reslimed, Skinceram, Reduslim, Hesperidin, Lipogence, kwas salicylowy (BHA), Azeloglicyna, Emoliand QS, ekstrakt z pereł, ekstrakt z zielonej kawy Robusta, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z kakaowca, ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z limonki, ekstrakt z melona, ekstrakt z papai, ekstrakt z mydlnicy, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z ogórecznika, ekstrakt z skrzypu, ekstrakt z lipy, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z bluszczu, ekstrakt z szałwii, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, ekstrakt z algi wakame, ekstrakt z jabłka, masło Shea, olej avocado.

Doskonałe efekty zabiegowe termo-modelowania potwierdzone badaniami.

Średnia utrata centymetrów w badanym obszarze w dwóch miejscach pomiarowych:

po 10 zabiegach - 11,60 cm,

po 5 zabiegach - 6,50 cm. średnia utrata centymetrów w badanym obszarze dla jednego z miejsc pomiarowych

po 10 zabiegach wyniosła 6,5 cm,

po 5 zabiegach 3,57 cm.

78% uczestników badania osiągnęło satysfakcjonujący dla siebie efekt wyszczuplenia. 100% probantów zaobserwowało znaczącą poprawę kondycji skóry w postaci zwiększenia jej elastyczności oraz napięcia. Wszyscy probanci opisali zabieg jako bardzo przyjemny i bezbolesny.

Nie zaobserwowano objawów niepożądanych. *Badanie przeprowadzone w niezależnym instytucie na grupie 20 probantów od 01 do 05.2015

Więcej informacji na www.chantarelle.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.