Światowy Dzień Jogi on-line w Sulisławiu. 12-minutowy trening dla ciała i duszy

Joga-Joga.tv i Pałac Sulisław zapraszają na Światowy Dzień Jogi on-line w Sulisławiu. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz - zrób przerwę. 21 czerwca o godz. 12.00 przez 12 minut ćwicz razem z tysiącami osób na całym świecie. Dzięki transmisji na żywo jogini z różnych zakątków Polski i świata będą mogli wspólnie wykonać 12 Powitań Słońca w intencji harmonii i pokoju na świecie.

W wydarzeniu można uczestniczyć na dwa sposoby: ćwicz z nami on-line 21 czerwca o godz. 12.00 - transmisja prosto z Sulisławia na www.joga-joga.tv lub bądź z nami w Sulisławiu podczas Międzynarodowego Festiwalu Jogi, gdzie na uczestników wydarzenia czeka moc atrakcji: wspólne ćwiczenie jogi, pokazy szkół jogi, koncerty i wiele innych. Organizatorzy przygotowali również specjalne pole namiotowe.

ZOBACZ: 5 pozycji jogi, które przyspieszą metabolizm

Podczas Światowego Dnia Jogi w Sulisławiu na głównej scenie o godzinie 12.00 wykonanych zostanie 12 Powitań Słońca. Wydarzenie będzie transmitowane on-line z Sulisławia i przekazywane na żywo poprzez stronę www.joga-joga.tv. Transmisja umożliwia uczestnictwo w obchodach święta niezależnie od miejsca, w którym jesteście - wystarczy dostęp do Internetu. 21 czerwca o godzinie 12.00 przez 12 minut tysiące osób w Polsce i na świecie wspólnie wykonają 12 Powitań Słońca w intencji harmonii i pokoju. Udział on-line oraz wstęp na imprezę stacjonarną w Sulisławiu 21 czerwca jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorzy przygotowali również bezpłatny 7-dniowy kurs Surja Namaskar, który pomoże nauczyć się poprawnego wykonywania Powitania Słońca w trzech tradycjach jogi: klasycznej, Astanga i B.K.S. Iyengara. Aby zapisać się na darmowy kurs wystarczy wejść na www.joga-joga.tv i zostawić swój adres e-mail, na który zostanie wysłany kurs. Z kursu może skorzystać każdy: osoby początkujące lub już praktykujące jogę.

 

21 czerwca o godzinie 12.00 zrób przerwę i przeznacz 12 minut na wspólne wykonanie 12 sekwencji Powitań Słońca w intencji harmonii i pokoju na świecie!

Patronat honorowy objęła Ambasada Indii w Polsce.

Organizatorzy : Pałac Sulisław, Joga-Joga.tv

Ambasadorami wydarzenia są : Jego Ekscelencja CM Bhandari, ambasador jogi na świecie, Paulina Holtz, polska aktorka teatralna i filmowa, Karolina Winkowska, mistrzyni świata w kitesurfingu.

Więcej informacji na www.joga-joga.tv

SPRAWDŹ: 3 pozycje jogi, które musisz znać

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA