Guinot: Minceur Chrono Logic. Pozbądź się cellulitu już w 15 dni

Guinot: Minceur Chrono Logic to skoncentrowane, wyszczuplające kremowe serum do pielęgnacji ciała, którego efekty działania można zaobserwować już po kilku dniach. To intensywna pielęgnacja przeciw upartemu cellulitowi.

Genetyka, płeć, hormony, wiek, siedzący tryb życia, przyjmowanie niektórych leków, problemy z krążeniem krwi to najczęstsze przyczyny nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej. Dziś aż 9 na 10 kobiet boryka się z problemem cellulitu, który najczęściej pojawia się na brzuchu, udach, pośladkach, biodrach, spędzając nam sen z powiek, zwłaszcza przed sezonem wiosenno-letnim, kiedy zrzucamy warstwy zimowych ubrań i częściej odkrywamy ciało.

Guinot Minceur Chrono Logic: z jakim cellulitem walczy?

Istnieją 3 główne typy cellulitu: wodny, tłuszczowy i włóknisty. Cellulit wodny jest najłagodniejszą i najmniej widoczną formą cellulitu. Powstaje w wyniku zaburzeń związanych z nieprawidłowym krążeniem krwi i limfy w wyniku czego organizm gromadzi nadmierne ilości wody, widoczne po uciśnięciu skóry w postaci nieregularnych dołeczków. Cellulit tłuszczowy powstaje na skutek nadmiernego odkładanie kwasów tłuszczowych, czego efektem są nieestetyczne grudki, przypominające wyglądem skórkę pomarańczy. Cellulit włóknisty pojawia się w przypadku przerośnięcia włókien kolagenowych i elastylowych otaczających komórki tłuszczowe. Towarzyszy mu także dość duża bolesność. Walka z dwoma ostatnimi rodzajami cellulitu należy do najtrudniejszych.

SPRAWDŹ: 8 urodowych trików, które uratują cię przed imprezą

Guinot Minceur Chrono Logic kluczowy składnik

Do walki z cellulitem Laboratoria Guinot opracowały innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji ciała wykorzystując najskuteczniejsze aktywne składniki. Kluczowy jest Cellulysium?, wysoce wydajny kompleks na bazie krasnorostów, redukujący złogi tłuszczowe i sprzyjający ich eliminacji. Mechanizm jego działania dociera do serca komórek tłuszczowych, co potęguje skuteczność jego działania. GuinotGuinot Guinot Guinot

Guinot Minceur Chrono Logic: składniki

GuinotGuinot Guinot Guinot

Guinot Minceur Chrono Logic k luczowe działanie:

Spowalnia produkcję adypocytów (komórek tłuszczowych).

Biologicznie "przebija" włóknistą barierę otaczającą komórki tłuszczowe.

Spowalnia lipogenezę: hamuje produkcję tłuszczów w adypocytach.

Aktywuje lipolizę, czyli rozkład komórek tłuszczowych.

Guinot Minceur Chrono Logic e fekty:

Sylwetka jest wymodelowana i wyszczuplona w 15 dni.

Cellulit tłuszczowy i włóknisty jest widocznie zredukowany.

Skóra jest napięta, gładka.

Efekt "pomarańczowej skórki" jest zredukowany.

Obszary skóry dotknięte cellulitem są zdecydowanie mniej bolesne w dotyku.

Guinot Minceur Chrono Logic s posób użycia:

Kosmetyk ma świeżą, żelową konsystencję, która łatwo się absorbuje. Precyzyjny aplikator pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości produktu.

Intensywna pielęgnacja - rano i wieczorem przez 15 dni.

Pielęgnacja profilaktyczna - raz dziennie ruchami masażu od stóp w górę, aby pobudzić krążenie krwi i limfy.

Cena: 176 zł/125ml

ZOBACZ: skąd się biorą zmarszczki

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.