Fit-Expo 2016. Fitnessowe wydarzenie roku

Dla wszystkich pasjonatów fitnessu już w maju targi Fit-Expo. Podczas wydarzenia poznasz najnowsze metody poprawienia kondycji, wytrzymałości oraz spalania kalorii, a także spotkasz gwiazdy fitness i kulturystyki.

Podczas targach zapoznasz się z najnowszymi hitami i nowinkami, które w tym sezonie królować będą w branży fitness i kulturystyce. W halach międzynarodowych targów poznańskich na tzw. giełdzie sportowej znajdziemy oferty liderów rynku w promocyjnych cenach, a będzie w czym wybierać. Kolorowe legginsy, najmodniejsze topy i t-shirty, których nie dostaniesz w zwykłym sklepie sportowym oraz sprzęt do ćwiczeń w domowym zaciszu - to wszystko odkryjesz na Fit-Expo. W jednym miejscu znajdziemy stoiska z odżywkami, suplementami diet , parafarmaceutykami i żywnością funkcjonalną. Jeśli tylko zechcemy, zasięgniemy bezpłatnych porad dietetyków i trenerów, którzy doradzą jak bilansować dietę w zależności od oczekiwanych celów i rodzaju aktywności.

targi fit-expotargi fit-expo targi fit-expo targi fit-expo

Fitness od podszewki - targi dla biznesu

Z drugiej strony Fit-Expo są targami kontraktacyjnymi, dlatego jest tu praktycznie cały sprzęt i urządzenia, które służą do wyposażenia profesjonalnych miejsc fitness i siłowni . Jednak to nie tylko ekspozycja nowości sprzętowych, ale także spora dawka trendów w zarządzaniu klubem sportowym czy prowadzeniu zajęć grupowych. Od 11 lat wydarzenie przyciąga inwestorów, właścicieli klubów fitness i siłowni, hoteli i ośrodków sportowych, ponieważ w jednym miejscu i czasie klienci biznesowi znajdują oferty liderów branży.

Fitness - sportowe gwiazdy

Hitem Fit-Expo będą spotkania z gwiazdami fitness i kulturystyki ! W piątek targi odwiedzi Larissa Reis, która przyjęła zaproszenie Fenix Team. To będzie pierwsza wizyta w Polsce ikony świata fitnessu i kulturystyki, zawodniczki IFBB PRO Figure. Podczas Fit-Expo weźmie udział w HardcoRies Seminar by Larissa Reis. Oprócz Larissy wystąpią również znani zawodnicy z Polski, m.in. obecny Mistrz Świata w kulturystyce IFBB, zawodnik IFBB PRO, dietetycy, czyli m.in. Hubert Kulczyński, Szymon Łada czy Anna Zientalska (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).

POZNAJ: ćwiczenia na plecy, które likwidują boczki i wałeczki

targi fit-expotargi fit-expo targi fit-expo targi fit-expo

Z kolei fanów kulturystyki ucieszy obecność poznaniaka - Karola Małeckiego. Ten wyczynowy sportowiec, teoretyk i praktyk w jednej osobie, ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza Polski w Kulturystyce, tytuł V-ce Mistrzostwa Europy, tytuł V-ce Champion Arnold Classic oraz Champion Amateur Mister Olympia. Małecki poprowadzi seminarium w sobotę zatytułowane Odżywianie i suplementacja w treningu siłowym podczas redukcji i rozbudowy masy mięśniowej. Poznanie nowych metod treningowych oraz poprawa opornych grup mięśniowych (wydarzenie dodatkowo płatne, szczegóły na stronie internetowej targów).

ZOBACZ: dlaczego mięśnie słabną z wiekiem

Poznań ma jeszcze jednego sportowca ze świata kulturystyki , z którego może być dumny. Hubert Kulczyński, bo o nim mowa, Wicemistrz Świata w kulturystyce, złoty medalista prestiżowych zawodów Arnold Classic USA 2016 będzie gościem firmy Formotiva. Z Kulczyńskim porozmawiacie na tematy szeroko rozumianej kulturystyki. Również w tym samym miejscu miłośniczki fitness spotkają się z Natalią Kordus, która w kategorii pary mieszane na Mistrzostwach Europy 2015 z wspomnianym wcześniej Hubertem Kulczyńskim zdobyła srebro.

To nie wszystko. Aktualnego Mistrza Świata w kulturystyce z 2014 roku w kategorii 95 kg - Szymona Ładę spotkamy w piątek i sobotę wraz z ekipą Hammer Strength Polska. Łada poprowadzi treningi i konkursy. Będzie również okazja na małe konsultacje żywieniowe.

Fitness w innym wydaniu - pole dance

Swobodnie wykonywane w powietrzu akrobacje wymagają dużej siły i wytrzymałości, przeczą grawitacji. Na Fit-Expo będziecie mieć szansę na spróbowanie własnych sił. Wspierać was będą Nataliya z Emona Pole Dance Studio praz Basia z Studio Euphoria Pole Dance & Jump Fit Swarzędz, które zaprezentują swoje umiejętności w sobotę i niedzielę podczas pokazów i warsztatów!

targi fit-expotargi fit-expo targi fit-expo targi fit-expo

Fitness Eu4ya to międzynarodowa konwencja

Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya powered by Tiguar to wydarzenie, które od 10 lat wytycza najnowsze trendy w Polsce wśród instruktorów fitness, trenerów personalnych. Tutaj pokazywane są nowości, które później spotykamy na zajęciach grupowych i treningach w klubach fitness. To niepowtarzalne, nie mające sobie równych, wydarzenie rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Dla uczestników tegorocznej konwencji będą to jak zawsze intensywne dni na zaczerpnięcie dawki umiejętności, wiedzy i podciągnięcia kondycji . Wydarzenie rozrasta się i nabiera coraz większego tempa. W tym roku zajęcia odbędą się w dziewięciu strefach treningowych, a nie jak do tej pory w siedmiu. Dużym zainteresowaniem uczestników konwencji cieszy się część wykładowa, żeby zaspokoić głód wiedzy zajęcia odbędą się aż w dwóch salach. Właśnie w tej części instruktorów i trenerów personalnych mogą zainteresować wykłady prowadzone po raz pierwszy przez Jakuba Mauricza - nieoficjalnego króla dietetyki. Wykłady odbędą w bloku Maurisz.com & Akademia IFAA. Oprócz wykładów Jakuba Mauricza zapoznamy się z rzetelną wiedzą, którą przekazywać będzie zespół specjalistów z mauricz.com. Po raz drugi kontynuowany będzie trening dla wózkersów podczas zajęć Drums Alive?. Jak się okazało, w ubiegłym roku zainteresowanie zajęciami było dostateczne, ale przydałaby się jeszcze większa frekwencja. Miedzy innymi takimi działaniami można udowodnić, że ruch jest dla każdego. (Eu4ya jest wydarzeniem dodatkowo płatnym, szczegóły na stronie internetowej targów).

targi fit-expotargi fit-expo targi fit-expo targi fit-expo

Fitnessowy trener roku

Ranga targów sprawia, że jest to miejsce ogłaszania wyników prestiżowych konkursów. Na Fit-Expo odbędzie się po raz drugi konkurs trener roku. Po wstępnej weryfikacji zobaczymy wybranych śmiałków, którzy zakwalifikowali się do etapu poznańskiego. Pokonywać oni będą dwa różne tory przeszkód - osobne dla kobiet i mężczyzn, aby wyrównać szanse na wygraną. Organizatorem jest firma Life Fitness.

Fitnessowe spotkanie blogerskie

Pierwsza edycja spotkania z blogerami podczas Fit-Expo 2015 została bardzo dobrze przyjęta przez blogerów i wystawców targów . Kontynuując powodzenie wydarzenia w tym roku odbędzie się po raz drugi zjazd Fit-Expo Blog Meeting. Targi będą platformą spotkań B2B wystawców i profesjonalnych zwiedzających z fit-blogerami oraz blogerami kulturystycznymi.

FIT-EXPO fitness & sport park , Międzynarodowe Targi Poznańskie

Godziny otwarcia targów

Piątek (20.05): 10:00 - 17:00

Sobota (21.05): 10:00 - 17:00

Niedziela (22.05): 10:00 - 16:00

Bilety:

piątek (20.05) - 25,00 PLN

sobota (21.05) - 25,00 PLN

niedziela (22.05) - 5,00 PLN

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.