Zobacz, co mówi o tobie twoja pupa

Kształt pupy odkrywa twoją osobowość. Choć może pomyślisz, że to żart, rumpologia była znana już w starożytności. Tak przynajmniej twierdzi amerykańska astrolożka i matka znanego aktora - Jackie Stallone. Kobieta przekonuje, że wróżby z pośladów stosowano w Babilonii, Rzymie i Grecji i nikogo to nie dziwiło.

Rumpologia to sztuka, która polega na analizie wgłębień, dołeczków, linii i fałdek, znajdujących się na pośladkach . Dzięki temu można poznać charakter danej osoby, lepiej zrozumieć wydarzenia, jakie miały miejsce w jej przeszłości, a także odkryć jej przyszłość - pisze Jackie Stallone na swojej stronie internetowej. Zobacz, jaki typ pośladków reprezentujesz, a dowiesz się o sobie więcej.

Typ 1: OKRĄGŁY

Posiadaczki takich pośladków są określane jako uczciwe, szczere, a także otwarte na zdanie innych. Posiadają również zdolności twórcze, dzięki czemu mają większe predyspozycje do osiągnięcia zawodowego sukcesu. Mężczyźni tych Pań również powinni być zadowoleni - takie kobiety, to oddane kochanki i przyjaciółki, które we krwi mają naturalność i swobodę zachowania.

Typ 2: GRUSZKA

Pośladki w kształcie gruszki są typowe dla kobiet, które nie należą do grona przebojowych "dusz towarzystwa". Są to panie raczej nieśmiałe, zamknięte w sobie, a także takie, które mogą mieć zahamowania przed zbliżeniami. Są to natomiast osoby wierne, stałe w uczuciach i szukające partnerów na całe życie. pupapupa bodiwerk.com

bodiwerk.com

Typ 3: SERDUSZKO

Kobiety , których pośladki przypominają serduszko, są wybuchowe, mają porywczy charakter i skłonność do częstego urządzania awantur. Są jednak i dobre cechy - właścicielka "serduszka" jest bardzo wrażliwa i uchodzi za dobrą kochankę.

Typ 4: PŁASKI

Przedstawicielki płaskich pup, uchodzą za samodzielne i niezależne kobiety, które są wyjątkowo wrażliwe na piękno i otaczający świat. Niestety większość z nich posiada huśtawki nastrojów i bywa kapryśna, przez co bardzo trudno im stworzyć stały związek.

Typ 5: JABŁUSZKO

Kobieta o pośladkach w kształcie tego owocu, opisywana jest jako charyzmatyczna, przebojowa, kreatywna, wytrwała i pewna siebie. Właścicielki tego typu pup zawsze uparcie dążą do celu.

WIĘCEJ PORAD ZNAJDZIESZ TUTAJ .

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA