Le Petit Marseillais. Nowa linia pielęgnujących kosmetyków do mycia

Podaruj swojej skórze to, co najcenniejsze - odkryj niezwykłe właściwości masła shea, drogocennego olejku arganowego i złocistego wosku pszczelego. Zanusz się w zapachach Prowansji, wybierz ulubioną konsystencję olejku, balsamu lub kremu. Pielęgnuj ciało już pod prysznicem!

Nowa linia pielęgnujących kosmetyków do mycia Le Petit Marseillais to świeży powiew dla Twoich codziennych urodowych rytuałów! Produkty nie tylko myją skórę

i pięknie pachną, ale dodatkowo pielęgnują ciało - wszystko dzięki bogactwu składników pochodzenia naturalnego ukrytych w delikatnych formułach. Dlaczego nie wykorzystać czasu spędzonego pod prysznicem i dać swojej skórze coś więcej?

Z myślą o tym połączyliśmy mycie i pielęgnację skóry w jednym produkcie, tworząc dwa olejki nadające skórze jedwabistą miękkość, nawilżający balsam i odżywczy krem do mycia ciała, rozpoczynające pielęgnacyjny rytuał już pod prysznicem.

Od dzisiaj stanie się on wyjątkowo pachnący i jeszcze przyjemniejszy!

Aby osiągnąć efekt pielęgnacji skóry już podczas jej mycia, wykorzystaliśmy jedne z najlepszych składników pochodzenia naturalnego, cenione od wieków przez kobiety z wielu regionów - marokański olejek arganowy, afrykańskie masło Shea, używany już w starożytności wosk pszczeli czy olejek z orzechów laskowych dojrzewających w śródziemnomorskim klimacie. Składniki te znane są z wyjątkowych właściwości pielęgnujących, skutecznie nawilżają i odżywiają ciało, czyniąc je aksamitnie gładkim i miękkim. Dlatego od razu po wyjściu z kąpieli poczujesz się, jakbyś nałożyła delikatną, satynową sukienkę!

.. .

PIELĘGNUJĄCY OLEJEK DO MYCIA ORZECH LASKOWY I MLECZKO PSZCZELE

POJEMNOŚĆ: 250 ML, CENA: 11,99 ZŁ

Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego - Olejku z Orzechów Laskowych i Mleczka Pszczelego zamkniętych w pielęgnującym olejku do mycia Le Petit Marseillais.

Orzechy laskowe użyte w formule olejku Le Petit Marseillais uprawiane są

w śródziemnomorskim klimacie i dojrzewają w promieniach pełnego słońca. Właśnie dlatego są skarbnicą cennych dla skóry olejów roślinnych. Połączone z kolejnym składnikiem, mleczkiem pszczelim, które posiada nieocenione właściwości odżywcze, tworzą pielęgnującą formułę.

Le Petit Marseillais Olejek do mycia Orzech Laskowy i Mleczko Pszczele nie tylko dokładnie oczyszcza skórę, ale pielęgnuje ją już na etapie mycia! Połączenie tych dwóch rytuałów

w jeden, sprawia, że Twoja skóra jest nawilżona, odżywiona i jedwabiście miękka. Olejek łatwo się spłukuje i nie pozostawia na niej tłustej warstwy.

.. .

PIELĘGNUJĄCY OLEJEK DO MYCIA OLEJEK ARGANOWY I KWIAT POMARAŃCZY

POJEMNOŚĆ: 250 ML, CENA: 11,99 ZŁ

Poznaj niezwykłą kompozycję składników pochodzenia naturalnego - Olejku Arganowego i Kwiatu Pomarańczy znajdujących się w olejku do mycia Le Petit Marseillais.

Olejek arganowy to prawdziwy skarb natury z Maroka. Posiada liczne właściwości odżywcze i regeneracyjne. Wykorzystywany jest od lat w produktach kosmetycznych. Jego właściwości połączone z białymi płatkami kwiatu pomarańczy rozkwitającego w wiosennych promieniach śródziemnomorskiego słońca tworzą idealną, pięknie pachnącą formułę pielęgnacyjną.

Le Petit Marseillais Olejek do mycia Kwiat Pomarańczy i Olejek Arganowy wspaniale oczyszcza skórę, jednocześnie ją pielęgnując! Formuła naturalnego olejku o delikatnym zapachu pozostawia twoją skórę intensywnie odżywioną i jedwabiście miękką. Kosmetyk szybko się spłukuje i nie pozostawia tłustego filmu.

.. .

PIELĘGNUKĄCY BALSAM DO MYCIA MASŁO ARGANOWE, WOSK PSZCZELI

I OLEJEK RÓŻANY

POJEMNOŚĆ: 250 ML, CENA: 11,00 ZŁ

Rozkoszuj się formułą bogatą w składniki pochodzenia naturalnego - Masła Arganowego, Wosku Pszczelego i Olejku Różanego, które odnajdziesz w pielęgnującym balsamie do mycia Le Petit Marseillais.

Masło arganowe, zwane też młodym złotem pustyni, do dziś używane jest przez berberyjskie kobiety w Maroku dla ochrony skóry przed wiatrem i słońcem. Natomiast wosk pszczeli od czasów starożytnych wykorzystywany jest jako składnik balsamów ze względu na swoje właściwości pielęgnujące i odżywcze. Całości pielęgnującej formuły dopełnia pięknie pachnący olejek różany, który powstaje z płatków róży, zbieranych o poranku, tuż po opadnięciu kropel rosy.

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam do mycia Masło Arganowe, Wosk Pszczeli i Olejek Różany to oczyszczanie i naturalna pielęgnacja w jednym. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.

.. .

PIELĘGNUJĄCY KREM DO MYCIA MASŁO SHEA I AKACJA

POJEMNOŚĆ: 250 ML, CENA: 11,00 ZŁ

Poczuj na skórze siłę działania składników pochodzenia naturalnego - Masła Shea i Akacji ukrytych w pielęgnującym kremie do mycia Le Petit Marseillais.

Masło Shea powstaje ze zbieranych ręcznie orzechów drzewa masłowego, które wyrasta w blasku afrykańskiego słońca - składnik ten słynie ze swoich właściwości pielęgnujących, nawilżających i natłuszczających. Akacja od wieków ceniona jest za delikatny, słodki zapach białych kwiatów.

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem do mycia Masło Shea i Akacja nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Wyjątkowa formuła kremu pozostawia Twoją skórę intensywnie nawilżoną i odżywioną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.