Jest w 7. miesiącu ciąży, a na brzuchu ma... sześciopak!

Stacie Venagro jest osobistą trenerką i instruktorką fitness. 31-latka jest w 7. miesiącu ciąży i ma na brzuchu... sześciopak! Jak to możliwe?

Na Instagramowym koncie Stacie Venagro rozpętała się burza, po tym jak pokazała swoje zdjęcia w 7. miesiącu ciąży z wyraźnie zaznaczonym sześciopakiem na brzuchu. Ma 31 lat i jest w pierwszej ciąży. To jej nie przeszkadza w codziennych treningach. Co więcej, jej lekarze twierdzą, że ona i dziecko są w doskonałym zdrowiu!

Stacie VenagroStacie Venagro .

Venagro zawsze była w formie. Już od małego zajmowała się gimnastyką i tańcem. Jako nastolatka grała w koszykówkę. Fitness pokochała zaraz po studiach i wpadła po uszy! Jej pierwsze zawody fitness odbyły się w 2012 roku w Bostonie. Venagro jest trzykrotną Miss Świata America Fitness Pro.

Stacie VenagroStacie Venagro .

Mimo tego, że jest w ciąży nie zamierza rezygnować z bycia fit! Venagro twierdzi, że każda ciąża wygląda inaczej i każda kobieta inaczej ją znosi. Podkreśla też, że wszystko konsultuje ze swoim lekarzem i jest pod jego stałą kontrolą.

Venagro nie przejmuje się złośliwymi komentarzami pod jej zdjęciami na Instagramie. Nie potrafi żyć bez sportu i uważa, że ciąża nie jest przeszkodą w treningach. Zaznacza też, że źle by się czuła nie ćwicząc i nic nie robiąc.

- Uważam, że my kobiety powinnyśmy się wspierać i wzajemnie motywować! Kobieta w ciąży również może być aktywna fizycznie - twierdzi Stacie.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA