Red fitness - fitness w nowej odsłonie

Red Fitness to jeden z poznańskich klubów, który postanowił swoją ofertę dostosować do osób aktywnych, chcących popracować nad swoją kondycją oraz sylwetką. Jeśli mieszkasz w Poznaniu znajdź chwilę, żeby odwiedzić to wyjątkowe miejsce.

Red Fitness - kilka słów o klubie

Klub ma swoje siłownie na ul. Strzeszyńska 61A w Poznaniu oraz Os. E. Raczyńskiego 3/50 w Swarzędziu.

Red Fitness dba nie tylko o ciekawe zajęcia, ale przede wszystkim o wysoką jakość świadczonych usług. Akceptują karty Benefit System, OK System, FitProfit oraz FitFlex, dzięki czemu koszt aktywnie spędzanego czasu znacząco się obniża.

Red Fitness w Poznaniu został zaprojektowany w taki sposób, aby ćwiczące tam osoby mogły skupić się przede wszystkim na wysiłku fizycznym. Nowoczesne wyposażenie, sale do ćwiczeń oraz trenerzy stwarzają idealne warunki do pracy nad własnym ciałem. Dodatkowym atutem klubu jest jego położenie w kompleksie Fitness Club Podolany.

Chcesz mieć płaski brzuch? Tak powinien wyglądać twój dzień

Co oferuje Red Fitness?

Zajęcia przygotowywane w klubie są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. A na siłowni znajdują się maszyny siłowe, miejsce z wolnymi ciężarami, rowery oraz maszyny cardio z systemem audiowizualnym.

Poza tym po treningu można skorzystać z baru, w którym oprócz suplementów diety znajdują się tradycyjne przekąski i napoje. Nie od dzisiaj wiadomo, że nawet najlepiej ułożony i wykonany trening nie przyniesie efektów, jeśli nie zostanie dobrana do niego właściwa dieta. Jedna z ważniejszych zasad diet podczas treningów jest przestrzeganie godzin posiłków. Po ćwiczeniach pierwszy posiłek powinien zostać zjedzony w ciągu 30 minut. W zależności od rodzaju treningu będzie on złożony z białek lub węglowodanów.

Wybierając swój klub warto też zwrócić uwagę na wykształcenie lub doświadczenie zatrudnionych tam osób. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli pracujesz nad budowaniem tkanki mięśniowej i rzeźbą sylwetki. Poza tym dobry trener ułoży Ci skuteczny plan treningowy oraz dopilnuje, czy właściwie wykonujesz ćwiczenia.

Jakie zajęcia oferuje klub?

Oprócz strefy, gdzie znajdują się maszyny siłowe oraz cardio klub oferuje: TBC, step, zumbę, zajęcia płaski brzuch, red shape, red cardio, power pump, fit-ball, jogę, szkołę zdrowego kręgosłupa, stretching, zajęcia taneczne dla dzieci oraz zajęcia dla mam z dziećmi.

Także oferta zajęć grupowych jest bogata i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Trening z Katarzyną Dziurską. 4 ćwiczenia ekstremalnie spalające tłuszcz

Poza tym oprócz nich można zapisać się na zajęcia na rowerach, które podzielone są ze względu na cel jaki chcesz osiągnąć - rozbudowa mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej lub poprawa kondycji. Ponieważ Red Fitness znajduje się w kompleksie Spa&Wellness po sesji na siłowni można szybko skorzystać z usług salonu masażu, gabinetu kosmetycznego lub squasha.

Red Fitness - drugi klub w Swarzędziu

Klub został otworzony w 2012 roku i jest to nowoczesny kompleks sportowo-wypoczynkowy. W ofercie Red Fitness Swarzędz znajdują się zajęcia fitness, sala rowerowa oraz sala do treningu funkcjonalnego. Poza tym istnieje możliwość skorzystać z oferty masaży świadczonej przez fizjoterapeutów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.