Magic Gym Fitness & Wellness - trening i relaks

Magic Gym to kompleks łączący w sobie sale do treningu oraz odnowy biologicznej, stworzony specjalnie po to, aby dbać o zdrowie, urodę i formę swoich klientów. Łącznie zapewnia im powierzchnię 3500 metrów kwadratowych - gdzie mogą między innymi trenować sztuki walki, ćwiczyć na siłowni oraz korzystać z basenu. Dlaczego warto wybrać się do Magic Gym i jaką ofertę posiada placówka?

Zalety płynące z treningu

Obecnie coraz częściej myślimy o naszym zdrowiu - na szczęście tematem tym zajmuje się coraz więcej osób, a zatem w mediach głośno jest o wszelkiego rodzaju dietach i zdrowotnych treningach.

Rzeczywiście, aby zachować sprawne ciało i umysł do późnych lat, należy zawczasu myśleć o wprowadzeniu zmian do swojego jadłospisu oraz regularnym wykonywaniu ćwiczeń. Mogą być one naprawdę różnorodne - czy to siłownia, czy pływanie, czy taniec. Ważny jest przede wszystkim ruch!

W Polsce - jak i na całym świecie - powstaje coraz więcej miejsc, które oferują możliwość uprawiania wielu różnych sportów i łączą je z salami odnowy biologicznej, gdzie można się zrelaksować po intensywnym, męczącym dniu oraz treningu. Takim miejscem jest na przykład Magic Gym.

Magic Gym - co to takiego?

Magic Gym to kompleks sportowo-rekreacyjny, znajdujący się w Białymstoku - w Galerii M, na Alei 100-lecia. Klub Magic Gym znajdziemy również w Stargardzie Szczecińskim.

Do dyspozycji osób pragnących zadbać o własną sylwetkę i zdrowie przeznaczono aż 3500 metrów kwadratowych, w tym część przeznaczoną do ćwiczeń oraz kompleks odnowy biologicznej. Wszystko jest ze sobą połączone w taki sposób, że na pewno nie można się nudzić! Do klubu można wręcz przybyć całą rodziną, ponieważ prowadzone są również zajęcia z dziećmi. Można zdecydować się na zapisanie pociech na zajęcia z zumby, bądź też na gimnastykę korekcyjną - coraz potrzebniejszą, jako że od ciągłego siedzenia w szkolnej ławce i przed komputerem młodzież ma coraz większe kłopoty z kręgosłupem już od najmłodszych lat.

Magic Gym - oferta

Klub jest otwarty w zasadzie od poniedziałku do niedzieli i to w naprawdę szerokim zakresie czasowym, bo od 6:30 do 22:30 (poniedziałek-piątek), od 8:00 do 20:00 (sobota) i od 10:00 do 20:00 (niedziela) - nie można zatem mieć wymówki, że praca, brak czasu, zajęty weekend i już zamknięte. Ruch to przecież zdrowie, a zdrowie to dłuższe i lepsze życie!

Oferta kompleksu Magic Gym jest naprawdę szeroka - obejmuje siłownię, fitness, sporty walki, zajęcia ze squasha, tak zwane Indoor Cycling, strefę SPA, solarium i basen. Można wziąć udział w zabiegach odnowy biologicznej, można wymodelować swoją sylwetkę za pomocą rollmasażu, można skonsultować się z dietetykiem, wynająć trenera personalnego, albo zdecydować się na rehabilitację, jeśli coś nam dolega. Zakres możliwości jest ogromny - choć pewnie większość czytających zastanawia się ile taka zdrowotna przyjemność kosztuje.

Stepper - małe urządzenie, duże efekty ćwiczeń

Magic Gym - cennik

Rozpoczynając swoją przygodę z Magic Gym, warto zastanowić się nad kupnem jednego z dwóch dostępnych starterów - GOLD lub SILVER. Pierwszy z nich kosztuje 129 złotych, zaś drugi 69 złotych. W ramach starterów klient otrzymuje kartę członkowską, która uprawnia do zniżek na ofertę klubu oraz wykonana zostaje analiza jego ciała, dzięki czemu wie nad czym i w jaki sposób powinien popracować. Starter GOLD umożliwia również odbycie wprowadzającego treningu z profesjonalnym instruktorem.

Jeśli chodzi o właściwe ceny różnych zajęć, zależą one od karnetu, jaki pragniemy nabyć - a on z kolei zależy od godzin, w jakich chcemy korzystać z klubu i okresu czasu, jaki ma obejmować karnet. Może to być 1 miesiąc, a może być to i cały rok! Można się nawet zdecydować na wykupienie sobie jednorazowego wejścia - koszt takiego biletu to 50 złotych. W podobnej cenie jest jednorazowy karnet do strefy SPA i groty solnej (gdzie dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie). Dokładne informacje można znaleźć w cenniku zamieszczonym na stronie klubu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.