Fitness Blender - profesjonalne treningi internetowe

Fitness Blender bije ostatnio rekordy popularności wśród poszukiwaczy efektywnych form treningowych. Zróżnicowany, ciekawy, skuteczny, profesjonalnie przygotowany i atrakcyjnie zaprezentowany - to główne zalety Fitness Blendera.

Co to jest Fitness Blender?

Fitness Blender to nazwa strony i jednocześnie kanału na YouTube, na których znaleźć można mnóstwo materiałów wideo prezentujących krótsze i dłuższe treningi różnego typu i o różnym stopniu zaawansowania. Witryna i kanał prowadzone są przez parę trenerów - Kelli i Daniela, którzy od wielu lat związani są ze środowiskiem fitnessu. Z pewnością właśnie zdobywane przez lata doświadczenie i bogata wiedza przekładają się na powodzenie ich programów treningowych. Dla wielu osób ćwiczenie w domu z Fitness Blenderem stało się skuteczną metodą na gubienie zbędnych kilogramów, podnoszenie wydolności organizmu czy budowanie mięśni.

Trening z Katarzyną Dziurską. 4 ćwiczenia ekstremalnie spalające tłuszcz

Chcesz mieć płaski brzuch? Tak powinien wyglądać twój dzień

Fitness Blender - tabata czy trening aerobowy?

Projekt Fitness Blender ruszył kilka lat temu i w szybkim tempie zyskał sobie dużą popularność wśród miłośników fitnessu. Jego dużym atutem jest pełna wszechstronność prezentowanych workoutów - od niezwykle wymagającej tabaty, poprzez kilkuminutowe sesje HIIT, po długotrwałe treningi cardio. Ćwiczenia są różnorodne i ciekawie dobrane, nie brakuje tu elementów jogi, pilatesu, kickboxingu, treningów z hantlami. Na stronie Fitness Blender można również zamówić kilkutygodniowe programy treningowe dla osiągnięcia konkretnych rezultatów.

Zarówno na witrynie Fitness Blender, jak i na kanale YouTube mamy dostęp do niezliczonej ilości materiałów wideo prezentujących różnego typu workouty. Każdy z nich jest wyczerpująco opisany, dlatego łatwo można trafić dokładnie na to, czego się szuka. W opisie danego programu treningowego zawsze znajdziemy jego przeznaczenie (np. spalanie tłuszczu, wzmocnienie nóg, wzrost siły, rozciąganie, budowanie mięśni ramion, etc.), długość treningu, stopień trudności, ilość spalanych kalorii, informacje o najbardziej obciążonych partiach ciała. Podczas odtwarzania materiału ćwiczącemu towarzyszy dokładny instruktaż krok po kroku, który pomaga precyzyjniej i sprawniej wykonać trening.

Jak zgubić brzuch. Radzą lekarz, dietetyczka i trenerka

Dla kogo Fitness Blender?

Treningi z Fitness Blenderem polecić można praktycznie każdemu. Dobierając odpowiednie programy do postawionych celów i aktualnej kondycji fizycznej, można liczyć na świetne rezultaty. Cechą wyróżniającą Fitness Blender od innych wideo-prezentacji treningowych jest jego nietuzinkowa forma. Trenerzy ćwiczą na białym tle, które podobnie jak instruktaż i odmierzanie czasu sprzyja maksymalnej koncentracji na samym treningu. Momentami można zapomnieć, że ćwiczy się przed ekranem monitora, a nie pod okiem osobistego trenera. Brak rozpraszającej muzyki w tle również sprzyja lepszemu skupieniu uwagi na wykonywanych ćwiczeniach. Jeśli jednak muzyka do fitnessu jest komuś niezbędna, zawsze można wyciszyć dźwięk i włączyć własny materiał audio.

Fitness Blender to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących ćwiczyć w domu oraz szukających efektywnych i urozmaiconych form treningowych zaprezentowanych w atrakcyjny i fachowy sposób.

Tiffany - boczki znikną w kilka tygodni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.