Saturn Fitness - klub, w którym poprawisz swoją formę

Saturn Fitness to kluby, które od 2000 roku pomagają ludziom w poprawie kondycji, schudnięciu, nabraniu mięśni i które popularyzują zdrowy tryb życia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i doświadczonym specjalistom można w krótkim czasie uzyskać rewelacyjne wyniki! Jak wygląda trening w klubach Saturn Fitness i jak do nich trafić?

Saturn Fitness - informacje o klubie

Klub Saturn Fitness został powołany do życia w roku 2000 i znajduje się w 2 miastach w Polsce - w Krakowie oraz w Warszawie. Stolica może się pochwalić aż 2 klubami - na Bielanach (ul. Arkuszowa 18) oraz na Targówku (ulica Kuflewska 6). W Krakowie zaś znajdziemy klub w dzielnicy Podgórze, na ulicy Przemysłowej 4.

Kluby otwarte są w dni robocze od godziny 7:00 do godziny 22:00, w soboty od godziny 8:00 do godziny 20:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00 - zatem nawet zapracowani nie mogą narzekać, że nie mają kiedy tam chodzić. Również w świąteczne niedziele klub czeka bowiem na swoich klientów! Celem całej pracującej w Saturn Fitness ekipy jest promocja zdrowego stylu życia oraz realizacja ustalonych wspólnie z klientami celów treningowych. Pracownicy analizują potrzeby klienta, dobierają mu odpowiednie zajęcia, a następnie czuwają nad jego treningiem - aż do uzyskania oczekiwanych efektów!

Trening siłowy dla dziewczyn - obalamy mity

Etykieta na siłowni. 10 wskazówek poprawnego zachowania

Saturn Fitness - Bielany

Klub fitness na Bielanach posiada w swojej ofercie zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę, zajęcia choreograficzne, zajęcia odchudzające oraz prozdrowotne. Można zatem zdecydować się zarówno na pilates, jogę, czy CrossCamp, jak też po prostu zapisać się na taniec i nauczyć się kroków zumby, czy Hi Dance.

Jeśli chodzi o odchudzanie, klienci mogą skorzystać z Cardio Shape, specjalnie opracowanego w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej. Ponadto w klubie można po prostu skorzystać z siłowni, a także grać w piłkę nożną lub tenisa.

Niezbędnik fitnessowy. 7 rzeczy, które musisz zabrać ze sobą na trening

Saturn Fitness - Targówek

Saturn w dzielnicy Targówek proponuje w większości te same zajęcia, co Saturn Fitness na Bielanach, choć istnieją małe różnice - na przykład można tam skorzystać dodatkowo z zajęć Salsation, czy X-Core (Extreme Core).

Ponadto dla klientów klubu dostępna jest sauna, a także solarium, gdzie można skorzystać z jednej z pięciu kabin. Wszyscy mogą również ćwiczyć na siłowni, wybierając trening kondycyjny, siłowy, obwodowy, bądź też funkcjonalny.

Początki w klubie fitness [PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH]

Klub Fitness - cennik

Każdy, kto pragnie zapisać się do Saturn Fitness może zdecydować, w jakiej formule pragnie uczestniczyć w zajęciach. Do wyboru są dwie - z różnymi opcjami, w różnych cenach. Formuła MOVE daje możliwość ćwiczenia wtedy, kiedy się tylko chce - o dowolnej porze, na dowolny czas i bez ograniczeń.

Można również zakupić karnet w formule ACTIVE. Wówczas trening można zacząć do godziny 15:00, korzystając z klubu w weekendy wedle swej woli. Koszty wcale nie przerażają - na przykład karnet dla studentów kosztuje 69 złotych!

Jak przełamać niechęć do siłowni?

Saturn Fitness - opinie

Z pewnością warto skorzystać z oferty Saturn Fitness, ponieważ karnety są niedrogie, a oferta naprawdę bogata. W grę wchodzi przecież aerobik, siłownia, gry zespołowe, a nawet relaks w saunie, czy solarium. Trenerzy rzeczywiście skupiają się na problemach jednostki, dzięki czemu klienci czują motywację do pracy i poprawnie wykonują zalecone ćwiczenia pod ich okiem. Choć kluby są duże, atmosfera jest niemal domowa - to dobrze, ponieważ nawet w czasie treningu powinniśmy być zrelaksowani i skupieni na osiągnięciu celu.

W dodatku każdy może sprawdzić wszystkie zalety klubu na własnej skórze - nic za to nie płacąc. Przez 7 dni można korzystać z oferty klubu całkowicie za darmo - weryfikując na własnej skórze wszystkie jego zalety. Dzięki temu każdy wie, na co się decyduje. Spróbuj i Ty!

Trening dla mało wytrwałych. Jak wyrobić w sobie nawyk?

Więcej o: