Tiffany Rothe - boczki znikną w kilka tygodni [Ćwiczenia na boczki]

"Tiffany boczki" - to fraza często wyszukiwana w sieci przez wiele Polek. Tiffany Rothe to ekspertka fitness, która od lat doradza kobietom na całym świecie jak ćwiczyć, aby pozbyć się boczków, ładnie wysmuklić talię, wytrenować brzuch oraz nogi. Taki efekt można osiągnąć w zaledwie kilka tygodni - trenując po około 10 minut dziennie!

Tiffany Rothe - informacje o trenerce

Tiffany Rothe to trenerka fitness, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w tej branży. Jej innowacyjne treningi przynoszą rewelacyjne efekty, a przy tym nie zajmują dużo czasu - wystarczy poświęcić na nie około 10 lub 15 minut dziennie. W świecie, gdzie wszyscy są zabiegani i ledwo znajdują chwilę na sen, taki szybki, efektywny trening to podstawa dobrej formy i dobrego samopoczucia.

Programy treningowe Tiffany Rothe mają jeszcze jedną, wielka zaletę - mogą być powtarzane w dowolnych kombinacjach. Zapewne wszystko to sprawiło, że trenerka wielokrotnie została nagrodzona przez zagraniczne magazyny za swoją działalność i opracowane przez siebie ćwiczenia. Między innymi nagrodę przyznały jej: "Marie Claire", "Harper's Bazaar", "InStyle" oraz "Fitness Magazine". Trzy lata temu jej trening został również okrzyknięty "Jednym z najlepszych treningów na YouTube", który to tytuł przyznał jej show "Dr. Oz".

Mel B ABS - wyciśniesz 4 razy więcej!

Trenuj boczki z Tiffany

Trening na boczki opracowany przez Tiffany Rothe to ćwiczenia, które zajmują jedynie 10 minut dziennie. Oczywiście, następnego dnia po ich wykonaniu można odczuwać lekkie zakwasy, jednak z czasem - gdy ciało się przyzwyczai - po bólu nie pozostanie żaden ślad, a talia naprawdę będzie wyglądać o wiele lepiej. Zostanie bowiem pozbawiona nieestetycznych "boczków", czyli fałdków tłuszczu na brzuchu i biodrach, które wylewają się ze spodni.

Najlepsze ćwiczenia na talię noszą nazwę "10 minutes Booty Shaking Waist Workout". Warto również trenować "10 minutes Booty Shaking Towel Workout" - ćwiczenia, pozwalające uzyskać wąską talię, będącą marzeniem wielu kobiet.

Oczywiście, najpierw powinna nastąpić rozgrzewka , która pozwoli rozgrzać całe ciało, mięśnie oraz stawy, dzięki czemu uniknie się kontuzji i ograniczy odczuwanie zakwasów w dniu następnym. Rozgrzewka proponowana przez Tiffany nosi nazwę "Hot Body Warm Up". Trening na boczki z Tiffany jest bardzo prosty i opiera się na połączeniu ćwiczeń z tańcem , na przykład:

- poruszanie biodrami w prawo i w lewo, z uniesionymi rękami

- poruszanie biodrami w serii: dwa razy w lewo, dwa razy w prawo (częstotliwość zwiększa się, aż do 6 ruchów w każdą stronę)

- skłony

- wymachy biodrami w przód i w tył

- ruchy okrężne bioder

Jak wyszczuplić biodra?

Tiffany Rothe - ćwiczenia na brzuch

Ćwiczenia na talię sprawią, że będzie ona smukła jak u osy - co jest przecież marzeniem wielu kobiet. W tym celu ćwiczenia z Tiffany nie powinny się jednak ograniczać tylko do likwidacji boczków, ale skupić się również na wymodelowaniu brzucha . Przecież i na nim często osadza się tłuszcz.

Zestaw ćwiczeń nazwany przez trenerkę "Bikini ABS" został skonstruowany specjalnie po to, aby każda kobieta mogła cieszyć się płaskim brzuchem. Proste ćwiczenia polegają na rytmicznych ruchach bioder, przypominających taniec. Prócz ruchów okrężnych oraz ruchów w prawo i w lewo, Tiffany proponuje ruchy w przód i w tył, z lekkim ugięciem kolan. Najważniejsze jest, by mięśnie brzucha były napięte - to podstawa udanego treningu.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.