Anna Guzik i jej wielka metamorfoza - nowe nawyki, nowy wygląd

O wielkiej przemianie Anny Guzik mówi się w mediach już od jakiegoś czasu. Zresztą, nie trzeba śledzić regularnie czołówki gazet, by zauważyć metamorfozę aktorki. Nie chodzi tylko o fizyczną zmianę, która jest imponująca, gdyż mówimy o zmniejszeniu wagi przez aktorkę o 10 kilogramów. Gdziekolwiek się nie pojawi , Anna Guzik promienieje. Z nieco pulchnej kobiety, zamieniła się w seksbombę o wymiarach modelki.

Niewiarygodna przemiana

Zaczęła się bardzo niewinnie. Anna Guzik kilka razy podejmowała próby walki z kilogramami . Gdy wygrywała VII edycję Tańca z Gwiazdami, straciła sporo na wadze. Co w pełni uzasadnione forsownymi treningami, a duży wysiłek sprzyja zmianom sylwetki. Jednak ciało ma to do siebie, że niepilnowane lubi wracać do wcześniejszych kształtów. W pewnym momencie aktorka podjęła decyzję i zdeterminowana zaczęła nad sobą pracować. Chciała po prostu raz, a dobrze rozprawić się ze swoją wagą - jak zdradza w mediach. Anna Guzik zaczęła regularnie ćwiczyć i mądrzej się odżywiać. Zmieniła swoje nawyki, ale do przede wszystkim dieta i determinacja w pozostaniu jej wierną, zaowocowała takimi sukcesami aktorki i skuteczną przemianą. Wiele się też mówiło o nowej miłości w jej życiu, która wpłynęła jej promienny wygląd. Aktorka nie zaprzecza, ale przypomina, że zrobiła to przede wszystkim dla siebie, ale kiedy w Internecie pojawiły się zdjęcia ze ślubu media zaczęły publikować hasła o wielkie metamorfozie aktorki.

Mel B ABS - wyciśniesz 4 razy więcej!

Ćwiczyła z Chodakowską, czy nie ćwiczyła

Na sierpniowej okładce magazynu Shape można było zobaczyć efekty pracy aktorki oraz jej wspólny trening z nikim innym, jak z Ewą Chodakowską . Jednak sama aktorka później podkreślała, że nie konsultowała z trenerką swoich planów ćwiczeń, a postawiła przede wszystkim na dużo w ruchu w każdym możliwym momencie.

Dieta Anny Guzik

Prócz regularnych ćwiczeń fizycznych aktorka zadbała również o dokładny plan spożywania określonych produktów, jednak nieustannie podkreśla że nie musiała eliminować niczego ze swojej diety, a zmienić pewne nawyki . Pojawiły się też specjalne produkty - proszki. Jest to metoda Allevo, która bazuje na środkach spożywczych o niskiej zawartości energetycznej, które zastępują codzienną dietę. Anna Guzik bazując na koktajlach, czy shake'ach nie musiała przechodzić żadnych drastycznych oczyszczań, czy głodówek. Gwiazda "Na wspólnej" zaczęła stawiać na zdrowie jedzenie. W jej menu musi znaleźć się miejsce na pełnowartościowe posiłki.

Dietetyczne koktajle [7 PRZEPISÓW]

Jesteś tym, co jesz

Z tą zasadą Anna Guzik utrzymuje swoją formę, propagując zdrowy, ale i smaczny sposób odżywiania w programie Zdrowie na widelcu. W tym programie aktorka, korzystając wyłącznie ze zdrowej żywności pokazuje widzom, jak na przykład zrobić Fast food domowy, który byłby jednocześnie zdrowy. Wraz z profesjonalną dietetyczką Magdą Jarzynką proponują również jak rozsądnie zrobić zakupy, na co zwracać uwagę czytając etykietę produktu i jak się nie zostać oszukanym przez koncerny spożywcze. W programie, jak i dla samej Anny Guzik w życiu, chodzi by połączyć zdrowie z przyjemnością. By ludzie przestali kojarzyć pracę nad swoją sylwetką z masą wyrzeczeń, potrawami w małej ilości i bez smaku. W zdrowym odżywianiu istnieje przepis nie tylko na perfekcyjną figurę, ale przede wszystkim na idealne samopoczucie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.