Head & Shoulders 2 w 1 - zachowaj na dłużej uczucie świeżości i czystości

Żyjesz aktywnie? Spędzając cały dzień w biegu chcesz od rana do wieczora czuć się świeżo i mieć pewność, że wyglądasz świetnie, nie poświęcając przy tym zbyt wiele czasu na pielęgnację? W dbaniu o siebie, jak w sporcie, liczy się skuteczna walka z zanieczyszczeniami i silna obrona przed zbyt szybką utratą poczucia czystości. Każda sekunda ma znaczenie, szybka akcja może zmienić wynik gry. Prowadzącym po zwycięstwo kapitanem twojej drużyny będzie szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się zadbanymi włosami bez łupieżu, a intensywne uczucie świeżości i czystości będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień!

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders - uczucie świeżości przez cały dzień

Z badań przeprowadzonych przez Head & Shoulders wynika, że ponad 97% Polaków chciałoby na dłużej zachować uczucie świeżości towarzyszące im po porannym prysznicu. Niemal co trzeci mężczyzna przyznaje, że traci je już około godziny 14:00, co może wpływać na obniżenie komfortu i pewności siebie . W ciągu dnia na naszych włosach gromadzą się różne zanieczyszczenia, które sprawiają, że stopniowo zanika uczucie czystości. Formuła Pro Clean, zawarta w szamponach z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders, zawiera optymalny poziom surfaktantów, które efektywnie usuwają sebum i inne zanieczyszczenia gromadzące się w ciągu dnia na włosach. Dodatkowo sprawia, że stają się one bardziej odporne na osadzanie się kurzu i brudu, dzięki czemu uczucie porannej czystości i świeżości trwa dłużej, a ty możesz pozostać w grze mając pewność, że twoje włosy wyglądają świetnie.

Czy częste mycie szkodzi włosom?

Head & Shoulders - odżywione i mocne włosy bez łupieżu

Poza oczyszczaniem, technologia Pro Clean zapewnia także odpowiedni poziom substancji aktywnych, które pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami, sprawiając, że ich włókna stają się mocniejsze, a powierzchnia gładsza. W efekcie włosy są mocne, błyszczące i łatwo się układają. Szampony z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders zostały wzbogacone również w kompleks ActiZinc, który skutecznie zwalcza główną przyczynę łupieżu i zbyt szybkiej utraty uczucia świeżości - grzyb Malassezia globosa. Żyje on na skórze głowy każdego z nas i choć to naturalne środowisko życia tego grzyba, niektóre osoby są na niego uczulone - ich skóra głowy reaguje swędzeniem, podrażnieniem, zaczerwieniem czy przesuszeniem. Skutkiem jego aktywności jest przyspieszona praca gruczołów łojowych i zwiększona produkcja sebum, które przyczynia się do utraty świeżości włosów. Kompleks ActiZinc to celny cios w przeciwnika. Przy regularnym stosowaniu skóra głowy staje się odżywiona, nawilżona i do 100% bez łupieżu* - już na zawsze.

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Codzienna Pielęgnacja jest na tyle delikatny, że może być stosowany codziennie, a przy tym na tyle skuteczny, że hamuje działanie grzyba będącego przyczyną łupieżu na aż 72 godziny. Przywraca równowagę skóry głowy i dokładnie oczyszcza włosy.

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Menthol został wzbogacony o łagodzący podrażnienia i dający uczucie chłodzenia mentol, który zapewnia świeżość nie tylko pod prysznicem, ale i przez cały intensywny dzień.

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Apple Fresh o energetyzującym i odświeżającym zapachu zielonych jabłek, który utrzymuje się od rana do wieczora, pozwalając Ci zachować uczucie czystości na dłużej.

Domowe maseczki do włosów - naturalne sposoby na urodę

Sugerowana regularna cena detaliczna:

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Codzienna Pielęgnacja 225 ml - 12,99 zł

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Menthol 225 ml - 12,99 zł

Szampon z odżywką 2 w 1 Head & Shoulders Apple Fresh 360 ml - 15,99 zł

Szybkie fryzury na fitness w stylu gwiazd

Dieta na piękne włosy - co jeść, żeby powstrzymać wypadanie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.