Fit Fabric nowoczesnym centrum dla aktywnych osób

Fit Fabric to jeden z najnowocześniejszych ośrodków fitness na terenie naszego kraju. Cechuje się zwłaszcza nietuzinkowym wystrojem, pełnym wyposażeniem, a także zatrudnianiem wysoko wykwalifikowanych trenerów personalnych. Dlaczego warto zatem wybrać się do tego niepowtarzalnego sport clubu?

W Fit Fabric każdy znajdzie coś dla siebie

Ten nowatorski fitness club to nie tylko kompletnie wyposażona siłownia , lecz także wiele innych pomieszczeń, przystosowanych do uprawiania różnych rodzajów sportu. Znajdują się w tym miejscu chociażby przestrzenne sale do squasha, badmintona, powierzchnia do jazdy na rowerze stacjonarnym, a także strefa fitness.

Ponadto oferta sport clubu została poszerzona o sztuki walki, w tym między innymi popularne za sprawą Mariusza Pudzianowskiego MMA.

W Fit Fabrik dobrze poczują się nie tylko mężczyźni, lecz także kobiety, a nawet dzieci. Są tutaj bowiem organizowane takie aktywności jak chociażby aerobik, taniec latynoski, zumba , a także różnego rodzaju ćwiczenia odprężające ciało i umysł.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza joga , a także ćwiczenia strechingowe, pozwalające doskonale uelastycznić kręgosłup. Panie upodobały sobie natomiast kompleksowy kurs samoobrony.

Podczas podejmowanego treningu na siłowni czy innym miejscu fitness clubu, swoje pociechy można pozostawić w specjalnie wyznaczonym kąciku dziecięcym. Pod okiem opiekunek, dzieci spędzają tam miło czas przy muzyce, tańcu i zabawach.

Fitness przy wsparciu trenera personalnego

Oferta łódzkiego sport clubu jest skierowana w pierwszej kolejności do tych osób, które miewają kłopoty z motywacją do treningu i pomimo dużych chęci nie są w stanie praktykować zdrowego stylu życia. W Fit Fabrik pracują bowiem wykwalifikowani trenerzy personalni, których głównym zadaniem jest zachęcanie klienta do podejmowania systematycznego wysiłku fizycznego. Służą oni także profesjonalnym poradnictwem w zakresie zdrowego odżywiania, a zarazem czuwają nad bezpieczeństwem każdego z wykonywanych ćwiczeń. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku początkującej osoby, która wykonuje ćwiczenia na siłowni z dużymi obciążeniami.

Trenerzy personalni posiadają stosowne certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie, dlatego są w stanie podejść do swojej pracy z najwyższym stopniem profesjonalizmu. Niezwykle istotne jest także ich indywidualne i zawsze serdeczne podejście do każdego klienta. Efekty treningu zależą z całą pewnością w ogromnym stopniu od efektywnej współpracy z obu stron. Jest tak głównie wówczas, jeżeli podejmowane zajęcia fitness mają przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów, a w konsekwencji zbudowania atrakcyjnej i wysportowanej sylwetki.

Porady dietetyczne w centrum sport club

Satysfakcjonujące efekty treningu są związane w ogromnym stopniu z odpowiednio ułożonym jadłospisem. Jest on zależny od sformułowanych wspólnie z trenerem personalnym celów ćwiczeń, które zwykle wymagają skomponowania ściśle określonej diety.

Nie znaczy to jednak bynajmniej, że nie będzie smacznie, gdyż w Fit Fabric brane są w równym stopniu pod uwagę preferencje smakowe każdego klienta. Warto więc zacząć dbać kompleksowo o zdrowie swojego ciała i ducha, zapisując się na wybrane przez siebie zajęcia w ramach tego nowoczesnego fitness clubu. Oferta jest w tym miejscu na tyle urozmaicona, że zapewne każdy znajdzie coś optymalnego dla siebie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA