Elancyl Cellu Slim 45+ - wielozadaniowy balsam do ciała

Dlaczego Cellu Slim 45+? Ponieważ mniej więcej w tym wieku zachodzi wiele zmian w organizmie kobiety, które mają olbrzymi wpływ na stan skóry. Cellu Slim 45+ ma poczwórne działanie dla zachowania pięknej sylwetki: pomaga pozbyć się cellulitu, ujędrnia, nawilża i drenuje, dzięki czemu jest idealnym kosmetykiem dla kobiety dojrzałej.

Cellu Slim 45+ - działa antycellulitowo

Dzięki specjalnie dobranym składnikom, Cellu Slim 45+ pomoże Ci pozbyć się "pomarańczowej skórki" w bardzo szybki sposób. Kofeina i cekropia zapewnia optymalne spalanie tłuszczów, florydzyna zapobiega ich magazynowaniu, a xanthoxylina uchroni Cię przed nawrotami nierówności na skórze.

Ujędrnianie i głębokie nawilżanie

Dzięki zastosowaniu nowego składnika - wyciągu z jabłek - Cellu Slim 45+ ma silne działanie przywracające gęstość skóry, a także pobudza syntezę włókien kolagenowych, co jest szczególnie ważne w pielęgnacji skóry dojrzałej. Kondycja skóry poprawia się już po 14 dniach regularnego stosowania. Kosmetyk zapobiega też szkodliwemu działaniu wolnych rodników , odżywia oraz pobudza syntezę elastyny, co wygładza i wzmacnia napięcie skóry. Cellu Slim 45+ posiada w swoim składzie specjalne olejki - kokosowy oraz carthame, które również głęboko nawilżają i wygładzają skórę.

Masuj i popraw swoje krążenie

Wyciąg z bluszczu użyty w produkcji Cellu Slim 45+ doskonale wpływa na cyrkulację krwi w organizmie. Jest szczególnie skuteczny w połączeniu z masażem, który polecamy szczególnie podczas aplikacji tego kosmetyku.

Elancyl Cellu Slim 45+ posiada szereg pozytywnych właściwości, takich jak kompleksowe działanie, bogata konsystencja, delikatny zapach oraz szybkie efekty wygładzenia. Jeśli jednak chcesz cieszyć się wszystkimi zaletami tego produktu, powinnaś wiedzieć, że tak samo ważna jak kosmetyk, jest jego aplikacja. Ruchy okrężne, rolujące, a także ugniatające pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonych efektów. Zobacz, jak nakładać Cellu Slim 45+!

Cellu Slim 45+Cellu Slim 45+ Cellu Slim 45+

Cena w aptekach: 130zł (200 ml)

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.