KONKURS! Wygraj zestaw kosmetyków wyszczuplających Pat&Rub

Aktywność jest wrogiem zbędnych kilogramów. Poprawia nie tylko kondycję, ale i strukturę, jędrność ciała. Nic nie działa tak motywująco, jak pierwsze efekty naszych działań. Warto je jeszcze przyspieszyć z kosmetykami Pat&Rub, które mamy do wygrania!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE - KLIK!

Co zrobić, żeby wygrać?

Pod postem konkursowym na naszym proflu Facebookowym - Rusz się zostaw swój pomysł na hasło promujące aktywność fizyczną. Hasło musi zawierać słowo CELLULIT.

Konkurs trwa do piątku, do godziny 16.

Co jest do wygrania?

Mamy dla Was kosmetyki naturalne Pat&Rub: peeling i balsam NaturActiv . Peeling wyszczuplający możemy stosować nawet codzienne, pod prysznicem, bo ma też właściwości myjące, lub na sucho - dla mocniejszego efektu. Wyjątkowe drobinki z orzecha kokosowego i bambusa, ścierają w delikatny sposób. Gdy martwy naskórek zostanie usunięty, skóra zostanie bogato potraktowana m. in. ekstraktem z zielonej herbaty, wyciągiem z kardamonu, olejkami pieprzowym, lemongrasowym i wreszcie naturalną witaminą E. Będzie zregenerowana, odżywiona, wygładzona i na koniec - ujędrniona! I o to chodzi.

Kolejny krok, to balsam wyszczuplający i zwalczający cellulit. To prawdziwy wróg komórek tłuszczowych odpowiedzialnych za cellulit. Olej konopny głęboko penetruje tkanki, niosąc za sobą m.in. wyciąg z brązowej algi, który zapobiega tworzeniu się komórek tłuszczowych i stymuluje wydalanie tłuszczu z tych, którym niestety udało już się pojawić.

Kosmetyki serii NaturActiv można kupić w sklepie internetowym Pat&Rub .

Partner - materiał

zobacz kosmetyki pat&rub

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.