Les Mills Grit Series Strength - rób interwały w grupie

Les Mills Grit Series Strength to krótki, ale bardzo efektywny trening interwałowy. Trening przyspiesza metabolizm, pomaga spalać tkankę tłuszczową i rzeźbi mięśnie. To idealna propozycja, dla tych, którzy chcą spróbować interwałów i urozmaicić swój trening.

Les Mills Grit Series będziesz mogła przetestować podczas Reebok Woman's Fitness Camp 8 czerwca w Warszawie! Ta wyjątkowa impreza zgromadzi 3 tysiące ćwiczących osób i odbędzie się pod hasłem "Cały fitness w jednym miejscu".

Les Mills Grit Series to 2 wyjątkowe programy treningowe, które zapewnią szybkie wyniki. Grit Series Strength i Grit Series Plyo trenowane w towarzystwie muzyki, która pomaga utrzymać poziom energii na najwyższym poziomie. Poniżej dowiesz się na czym polega Grit Series Strenght, nazywany najbardziej intensywnym treningiem, który możesz zrobić w zaledwie 30 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Grit Series Strength to trening grupowy, wykonywany pod czujnym okiem instruktora Les Mills. Najpierw wykonywana jest rozgrzewka, która podnosi tętno, pobudzając jednocześnie układ nerwowy. Następnie wykonuje się ćwiczenia ze sztangami, ciężarkami i stepami - dzięki tym akcesoriom trening jest jeszcze bardziej efektywny.

Trening interwałowy skutecznie i szybko spala tłuszcz

Główną zaletą treningu interwałowego jest to, że daje dużo lepsze efekty w budowaniu kondycji i pozbywaniu się nadwagi, niż jakikolwiek inny rodzaj wysiłku. Polega on na wykonywaniu wysiłku o zmiennej intensywności, np. sprint wykonywany na zmianę z truchtem lub biegiem w średnim tempie. Taka konstrukcja treningu sprawia, że ciało zmuszone zostaje do większego wysiłku niż ten, na jaki byłoby je stać w czasie dłuższego wysiłku o stałej, średniej lub niskiej intensywności.

Trening Grit Series Strength przyspiesza metabolizm i stymuluje produkcję hormonu wzrostu, który zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej. Ćwiczenia rzeźbią sylwetkę.

Trening ten polecany jest nie tylko zapracowanym, ale wszystkim tym, którzy znudzeni są swoją dotychczasową rutyną treningową oraz brakiem postępów w osiąganiu wymarzonych rezultatów.

Les Mills Grit Series Strenght

Les Mills Grit Series Strength to zajęcia dla Ciebie, jeśli:

- chcesz osiągnąć super formę.

- chcesz mieć motywację,aby pokonywać kolejne swoje granice.

- chcesz stracić na wadzę lub poprawić kondycję.

- chcesz zwiększyć intensywność treningów.

Jak często trenować Grit Series Strength?

Najlepsze efekty osiągniesz trenując 1 lub 2 razy w tygodniu.

Czy Grit Series Strength jest bezpieczny?

Wszystkie treningi Les Mills zostały stworzone przez najwyższej klasy specjalistów, na podstawie badań naukowych. Każdy trening został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa i efektywności. Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, skonsultuj się ze swoim lekarzem zanim zdecydujesz się spróbować tego treningu.

 
Zobacz wideo
Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.