SH'BAM - tańcz i spalaj kalorie

Proste i taneczne ruchy SH'BAM to doskonała recepta na zbudowanie formy. Ścieżka muzyczna to hity z list przebojów, remiksy starszych utworów i nowoczesnych latynoskich rytmów. SH'BAM to po prostu świetna zabawa połączona z pełnowymiarowym treningiem.

SH'BAM będziesz mogła przetestować podczas Reebok Woman's Fitness Camp 8 czerwca w Warszawie! Ta wyjątkowa impreza zgromadzi 3 tysiące ćwiczących osób i odbędzie się pod hasłem "Cały fitness w jednym miejscu".

Jak wyglądają zajęcia SH'BAM?

Zajęcia zaczynają się prostą rozgrzewką , podczas której uczestnicy mogą rozruszać całe ciało - od ramion po klatkę piersiową i biodra. Następnie przez 35 minut ćwiczymy proste, ale równocześnie ciekawe ruchy taneczne w rytm 12 nowych i starszych hitów (ścieżka muzyczna zmienia się co 3 miesiące) Oprócz tego, że możesz nauczyć się poszczególnych tanecznych ruchów, SH'BAM to również doskonały trening kondycyjny, interwałowy , który łączy ćwiczenia o wysokiej intensywności z okresami regeneracji. Na koniec jest czas na relaks i rozciąganie.

Czy SH'BAM jest dla wszystkich?

SH'BAM to zajęcia Less Mills przeznaczone dla osób ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Nie ma łatwiejszych zajęć inspirowanych tańcem niż SH'BAM. Instruktor nauczy Was prostego układu choreograficznego i będzie Was prowadził krok po kroku podczas całych zajęć. A potem, już tylko od Ciebie zależy, jak bardzo się zaangażujesz i jak starannie dopracujesz ruch i styl.

Korzyści z SH'BAM:

- Korzyści wynikające z treningu interwałowego

- Spalisz kalorie (nawet ponad 500 kalorii podczas 45 minut!)

- Poznasz nowe taneczne kroki

- Poprawisz koordynację

- Poprawisz ogólny stan zdrowia

- Poprawisz samopoczucie dzięki świetnej zabawie

Co zabrać na trening?

Weź ze sobą wygodne, luźne ubranie oraz buty, które ułatwiają obroty i skręty. Warto jest mieć również butelkę wody i ręcznik.

Jak często trenować SH'BAM?

Aby uzyskać dobre rezultaty należy trenować SH'BAM 2-3 razy w tygodniu.

Zobacz wideo
Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.