Elancyl Cellu Slim - walka z cellulitem przez całą dobę

Elancyl Cellu Slim, doskonale znana apteczna linia antycellulitowa, została wzbogacona o aktywny składnik GP4G, jeszcze lepiej radzący sobie z celulitem i silnie wygładzający skórę. Elancyl oferuje także olejek na rozstępy dla mam, który możesz używać także w okresie karmienia. Zobacz, co znajdziesz w aptekach!

Wieczór to dobry moment na pielęgnację wyszczuplającą

miami elancyl cellu slim noc

Organizm działa zgodnie z  rytmem dobowym , wyznaczanym przez światło dzienne. Dzienny i nocny metabolizm komórkowy różnią się więc od siebie. Rano, gdy kortyzol osiąga najwyższe stężenie we krwi, rozpoczyna się proces uwalniania tłuszczów - adenozynotrifosforan (ATP) czyli paliwo komórek, dostarcza adypocytom energię niezbędną do działania. Wieczorem, gdy organizm jest w fazie spoczynku, dochodzi do magazynowania tłuszczów, czyli do lipogenezy.

Z punktu widzenia chronobiologii, noc to czas odpoczynku dla adypocytów, które uwalniają rezerwy tłuszczów zgromadzonych w ciągu dnia. Elancyl Cellu Slim noc działa więc w kluczowym momencie, gdy następuje magazynowanie tłuszczów i tworzenie się cellulitu . W odróżnieniu od preparatu Cellu Slim do stosowania rano, zawiera nowy składnik aktywny GP4G , który dodaje komórkom energii i stymuluje ich nocny metabolizm. GP4G jest prekursorem adenozynotrifosforanu (ATP). Działa jako przekaźnik energetyczny, zaopatrując komórki w energię niezbędną do stymulacji metabolizmu i pomaga przebudzić je z nocnego stanu odpoczynku.

Poza tym w Cellu Slim noc znajdziesz: cekropię i kofeinę, które uwalniają rezerwy tłuszczowe. Ksantoksylinę, czyli wyciąg z pieprzu syczuańskiego, który ogranicza nawracanie cellulitu oraz florydzynę: wyciąg z gałęzi jabłoni, który oddziałuje na mechanizm lipogenezy i zapobiega magazynowaniu tłuszczów w adypocytach. Dodatkowo bluszcz stymulujący syntezę włókien elastyny i kolagenu i nawilżające olejki z krokosza i wiesiołka.

Cellu Slim noc nakładaj masując skórę. Poniżej instrukcja masażu.

Didier elancyl masaż ud

Cena: 130 zł/ 250ml

Cellu Slim Płaski brzuch - okolica brzucha wymaga specjalnej pielęgnacji

elancyl cellu slim płaki brzuch

Balsamy antycellulitowe wspomagają działanie ćwiczeń na brzuch. Wszystko o nich przeczytasz tutaj .

Mocno ukrwione tkanki brzucha szybciej magazynują cukry i kwasy tłuszczowe. Działanie enzymu LHS, który wpływa na uwalnianie zapasów, jest w tej okolicy znacznie słabsze, co powstrzymuje lipolizę. Na kondycję skóry brzucha wpływ mają również inne czynniki, np. cykl menstruacyjny, gwałtowne wahania wagi ciała czy ciąża, które powodują utratę elastyczności skóry na przestrzeni lat.

Cellu Slim Płaski Brzuch, pomaga walczyć z utratą elastyczności skóry i sprawia, że skóra na brzuchu odzyskuje jędrność. Nowym składnikiem aktywnym o działaniu ujędrniającym jest kwas pyrolidonowy (PCA). Jest to aminokwas naturalnie występujący w organizmie, jednak jego ilość spada z wiekiem. Dzięki zawartości PCA, balsam oddziałuje na włókna kolagenowe, przywracając skórze brzucha elastyczność i naturalną jędrność.

Cellu Slim Płaski Brzuch ma dwie chronobiologicznie zaprogramowane fazy działania, by przez 24 godziny wyszczuplać i ujędrniać okolice brzucha.

Balsam wzbogacono o kofeinę, cekropię, ksantoksylinę i bluszcz.

Cena: 123 zł/ 150 ml

Rozstępy: olejek najlepszy!

olejek elancyl na rozstępy

Rozstępy są częstym zmartwieniem młodych mam. Napięcie spowodowane szybkim rozciąganiem się skóry, zwłaszcza w okolicy brzucha, prowadzi do powstania reakcji zapalnej, a zmiany hormonalne powodują zmniejszenie produkcji kolagenu i elastyny sprawiając, że tkanka łączna staje się bardziej delikatna. Wszystkie te czynniki w połączeniu z odwodnieniem naskórka, są odpowiedzialne za powstawaniu rozstępów.

Elancyl Olejek przeciw rozstępom gwarantuje:

- naturalność: formuła złożona w 99 proc. ze składników pochodzenia naturalnego łączy 3 olejki roślinne o działaniu odżywczym (olejek z krokosza, wiesiołka i lnicznika)

- bezpieczeństwo: minimalistyczna formuła zawiera jedynie 7 składników, w pełni bezpiecznych. Doskonale nadaje się do stosowania zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie, w okresie karmienia.

Olejek zapobiega pojawianiu się nowych rozstępów, dzięki  zawartości kwasów Omega 6, które wzmacniają ochronną barierę hydrolipidową skóry, gwarantując jej elastyczność i odpowiednie nawilżenie. Olejek z lnicznika, bogaty w kwasy Omega 3, w tym kwas linolenowy, który odgrywa ważną rolę we wzmacnianiu skóry i stymuluje syntezę kolagenu.

Cena: 98 zł/150 ml

Bezpieczna formuła dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Podczas karmienia piersią naturalny zapach mamy, zwłaszcza feromony uwalniane przez sutki, pomaga dziecku odnaleźć drogę do piersi. Wyczuwa go jedynie dziecko, a wszelkie obce zapachy powodują, że czuje się zagubione i zakłócają karmienie. Położne twierdzą jednogłośnie, że wszelkie perfumowane kosmetyki przeszkadzają w karmieniu piersią. Młode mamy mogą stosować olejek Elancyl tuż po porodzie, nie zwlekając z odpowiednią pielęgnacją nowopowstałych rozstępów.

Masaż w ciąży

Masaż to tradycyjny zabieg pielęgnacyjny, doskonały dla skóry i dobrego samopoczucia. Masowanie brzucha w czasie ciąży to także wspaniały moment na nawiązanie kontaktu z dzieckiem i poczucie tej niezwykłej więzi. Delikatny olejek jest łatwy do stosowania i szybko się wchłania, pozostawiając skórę aksamitną w dotyku. Masaż z jego użyciem przynosi komfort i uczucie miękkiej skóry.

Partner - materiał

zobacz kosmetyki elancyl

Więcej o:
Copyright © Agora SA