Kanały fitness na youtube [WYBRALIŚMY NASZE ULUBIONE]

Youtube to zazwyczaj pierwsze miejsce, w którym szukamy filmików z ćwiczeniami. Specjalnie dla Was wybrałyśmy naszym zdaniem najlepsze kanały fitnessowe. Jeśli jeszcze ich nie znasz, koniecznie nadrób zaległości!

1.Fitappy - strona dla wszystkich miłośników fitness, którzy szukają inspiracji oraz motywacji. Ćwiczenia z tego kanału przydadzą się szczególnie osobom początkującym. Na stronie znajdą instrukcje, jak robić brzuszki, pompki czy "deskę". Agnieszka, która prowadzi kanał podaje też przepisy na zdrowe przekąski i porównuje kaloryczność produktów spożywczych.

 

2.Ewa Chodakowska - Ewy nie trzeba nikomu przedstawiać. "Trenerka wszystkich Polek" na swoim kanale zamieszcza nagrania z jej wszystkich płyt oraz występów telewizyjnych np. Pytanie na Śniadanie w TVP2. Dzięki temu kanałowi nie musisz od razu kupować płyt Ewy, żeby zacząć z nią ćwiczyć.

 

3.OdchudzanieBezKitów to kanał Natalii Gackiej, trenerki, dietetyczki oraz mistrzyni świata w kategorii Fitness Sylwetkowy. Na kanale Natalii znajdziemy nie tylko filmiki instruktażowe, ale również porady z zakresu zdrowego odżywiania. Duża część filmów to "Program 8 tygodni", czyli filmy dedykowane modelowaniu konkretnej części ciała. Program łączy ćwiczenia, odpowiednią dietę oraz suplementację preparatem Therm Line.

 

4. Zapytaj trenera to chyba jedyny taki kanał na polskim youtubie, gdzie trenerzy i dietetycy odpowiadają na pytania poprzez filmiki. Każdy to ma ochotę zmęczyć się trochę bardziej niż zawsze powinien zajrzeć na ten kanał.

 

5. MK Trener - Michał Kanclerz, czyli trener personalny, który na swoim kanale pokazuje jak zacząć ćwiczyć i jak utrzymać swoje ciało w świetnej kondycji. Tutaj również możemy posłuchać, o tym, co jeść kiedy trenujemy i chcemy dobrze wyglądać.

Kanały zagraniczne:

1. TiffanyRotheWorkouts - Tiffany to niezwykle czarująca i sympatyczna trenerka, jej treningi skupiają się głównie na pozbyciu się zbędnych kilogramów z miejsc, które są najbardziej kłopotliwe dla kobiet. Trening Tiffany przypomina taniec, ale uważajcie! Te niewinne machanie biodrami skutkuje straszliwymi zakwasami następnego dnia. Systematyczność w ćwiczeniach sprawi, że nasze ciało będzie w pełnej gotowości na wakacje.

 

2. Tone it up to kanał, gdzie dwie piękne trenerki pokazują nam najbardziej efektywne ćwiczenia, pozwalające przygotować ciało do wystąpienia w bikini (Bikini series) oraz do ślubu (Wedding series). Uwaga! Dziewczyny zazwyczaj ćwiczą na plaży, więc nie oglądajcie, jeśli tęsknota za gorącym latem wywołuje u was smutek :)

 

3. Zuzka Light to Czeszka mieszkająca w USA, stała się popularna dzięki filmikom nagrywanym dla kanału bodyrock.tv, później zaczęła nagrywać filmy na swój kanał. Niech was nie zwiedzie jej słodki uśmiech, jej treningi są krótkie, ale za to bardzo intensywne. Nie wszystkie są odpowiednie dla początkujących. Na jej kanale możemy znaleźć aż 70 filmów treningowych.

 

4. Lionsgate BeFit - kanał, na którym możemy znaleźć treningi z Jillian Michaels, Denise Austin czy też Jane Fonda. Kanał jest dla osób początkujących jak i zaawansowanych, znajdziemy tu takie ćwiczenia, jak np.: joga, pilates, cardio, dance oraz ćwiczenia typowo fitnessowe.

 

5. XHIT Daily to najpopularniejszy kanał jeśli chodzi o filmiki treningowe. Tutaj każdy znajdzie cos dla siebie, ćwiczeń na poszczególną partie ciała jest mnóstwo, a trenerkami, które prowadzą ćwiczenia są Andrea Obreck oraz Rebecca Lousie. One pokazują, jak ćwiczyć, żeby mieć pupę jak Beyonce, nogi jak Jennifer Lawrence czy ciało jak Mila Kunis. Znajdziesz także całą serię ćwiczeń modelek Victoria's Secret .

 

6. FitnessBlender to kolejny zagraniczny kanał, na którym znajdziemy bardzo profesjonalnie przygotowane filmy ćwiczeniowe. Ćwiczenia wykonywane są na białym tle co sprawia, że łatwiej możemy "podpatrzeć" technikę wykonywanego ćwiczenia. FitnessBlender to ponad 300 filmików, co tydzień pojawiają się nowe, są także pytania i odpowiedzi. Dużą zaletą są filmiki przedstawiające cały, trwający 40 czy 30 minut, trening.

 

7. Blogilates to kanał Cassey Ho, wykwalifikowanej instruktorki fitness i pilates. Na jej kanale znajdziemy kilkanaście zestawów treningowych, które są ułożone według intensywności. Dla tych, którzy planują w przyszłości wykonać szpagat Cassey nagrała filmik "rozciąganie do szpagatu". Cassey pokazuje także, jak jeść zdrowo i nie wydać na to dużo pieniędzy. Entuzjazm Cassey jest zaraźliwy!

 

8. Brettcap - jest to świetny kanał dla tych, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z fitnessem. Znajdziemy tu nie tylko ćwiczenia, ale również porady jak jeść zdrowo. Brett to chłopak znanej na youtube makijażystki Carli Babel, która często występuje w filmikach jako modelka.

 

Materiały partnerów

zobacz najlepszy sprzęt do fitness

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.