Reebok Yoga - stylowo na jogę

Reebok Yoga to luźna, kolorowa i funkcjonalna kolekcja ubrań do jogi. Pomagała zaprojektować ją Tara Stiles, Globalna Ambasadorka Reebok i znana instruktorka jogi, a ćwiczy w niej Ania Mucha.

Ćwiczenia w ciąży - Ania Mucha wybiera jogę!

Anna Mucha w ciągu najbliższych miesięcy nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej. Aktorka, która w tym roku odkryła dwie nowe dla siebie formy fitnessu: taniec i jogę, chce teraz skupić się na praktykowaniu tej drugiej. Ćwiczenie jogi nie tylko polepsza samopoczucie i ogólny stan zdrowia przyszłych mam, lecz także przynosi ulgę w towarzyszących im dolegliwościach, takich jak bóle pleców czy obrzęk nóg. Regularne treningi pozwalają utrzymać sprawność fizyczną, a także ułatwiają powrót do intensywniejszych treningów po porodzie.

- Ciąża to szczególnie ważny moment, w którym trzeba o siebie zadbać i poprawić kondycję. Jestem przekonana, że treningi 2-3 razy w tygodniu, korzystnie wpłyną zarówno na moje samopoczucie, jak i ciało - mówi Anna Mucha. - Nie chciałabym żeby w okresie ciąży Greenpeace pomylił mnie z wielorybem i ściągnął z powrotem do morza - śmieje się Anna Mucha.

W zaplanowaniu odpowiedniego treningu pomaga aktorce trenerka Reebok University Poland Martyna Rapp.

- Systematyczne ćwiczenia wzmacniają ciało i sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna. Warto zadbać o sprawność fizyczną zwłaszcza w okresie ciąży, kiedy naturalnie zwiększa się masa ciała, co może obciążać kręgosłup i stawy, dlatego w treningu przygotowanym dla Anny będziemy wzmacniać kręgosłup i pracować nad elastycznością ciała. Regularne treningi pozwolą przyszłej mamie zachować sprawność fizyczną, zdrowy wygląd i utrzymać wagę w granicach normy. Dodatkowo, ćwiczenia wyciszające i relaksacyjne pomogą Annie zadbać o dobry nastrój - mówi Martyna Rapp.

Anna trenuje w najnowszej kolekcji odzieży Reebok Yoga. Śmiały kolor, luźny styl i funkcjonalność - to lubię! W szpilkach to ja się mogę męczyć na bankietach. Na treningu mam czuć się swobodnie, stąd wybór odzieży z kolekcji Reebok Yoga - mówi Anna Mucha.

W procesie projektowania odzieży dedykowanej do jogi brała udział Globalna Ambasadorka i instruktorka jogi Tara Stiles. Dzięki jej zaangażowaniu kolekcja odpowiada na potrzeby osób uprawiających jogę i jednocześnie pozwala im cieszyć się z treningów, nie martwiąc się o kwestie wygody czy stylu. W odzieży zastosowano technologię PlayDry, która odprowadza wilgoć, oraz tkaniny najwyższej jakości, dzięki którym odzież idealnie dopasowuje się do ciała w czasie treningu, gwarantując niespotykany dotąd komfort i wygodę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.