I górski maraton jogi w Wierchomli

W ostatni weekend sierpnia w Wierchomli spotkają się amatorzy jogi i zaawansowani jogini, żeby razem wziąć udział w maratonie jogi.

Kiedy i gdzie?

24-25 sierpnia 2013 w Wierchomli, malowniczym miejscu z przepięknym widokiem na góry, spotkają się osoby z całej Polski, aby wspólnie powitać słońce podczas I Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli. I Ty możesz być jedną z nich! Ideą dwudniowej imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez ruch i aktywny wypoczynek.

Twarzą maratonu jest olimpijczyk Jan Huruk.

Co mi to da?

Udział w pierwszej, ogólnopolskiej imprezie, która skupia ludzi o wspólnej pasji oraz wspólnym celu jakim jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Ćwiczenia wykonywane podczas maratonu pozwolą ci: wzmocnić ciało, wyregulować oddech i poprawić koncentrację.

Każdy może wziąć udział w maratonie

Maraton jest dla amatorów i zaawansowanych joginów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdrowo żyć i zadbać o swoje ciało i umysł! Każdy kto ukończy cykl 108 powitań słońca otrzyma prezent niespodziankę.

Odbierz bezpłatny zestaw ćwiczeń z dokładnym omówieniem każdej pozycji. Spróbuj wykonać ćwiczenia zgodnie ze wskazówkami. Ćwicz codziennie i wzmacniaj swój organizm. Ten specjalny 6 dniowy kurs przygotowuje do maratonu jogi. Będziesz dostawać od nas kolejne lekcje - całkowicie za darmo. Po takim kursie i przygotowaniu masz szanse wygrać nagrody!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.