Plany treningowe z internetu - ćwiczenia uszyte na miarę

Jeśli na ćwiczenia nie masz czasu, internetowe plany treningowe mogą być idealne dla ciebie. Dostosowane do twojego trybu życia, aktywności i zwyczajów żywieniowych pozwolą poprawić wygląd sylwetki, schudnąć czy wyrzeźbić brzuch. Zobacz, na czym polega taki plan i co dostajesz z zamian za wykupienie pakietu.

Plan jest dostosowany do ciebie

Osoby ćwiczące często narzekają, że zostawiane są same sobie. Zwłaszcza, jeśli ćwiczenia z trenerem są poza zasięgiem ich portfela, a chcieliby zmierzyć się ze sprzętem na siłowni. Rozwiązaniem dla tych zagubionych mogą być zajęcia fitness. One z kolei są zajęciami grupowymi, gdzie wykonujesz to, co cała grupa. Nie ma jednak mowy o dopasowaniu zajęć pod ciebie i np. zmienianie liczby powtórzeń czy kontrolowaniu na bieżąco zmian.

Plan stworzony indywidualnie pozwala szybciej zrealizować założone cele. Trenerzy układają ćwiczenia dostosowane do tego, czy chcesz schudnąć czy po prostu poprawić wygląd całej sylwetki. Jeśli chcesz ukształtować brzuch, uda czy pośladki czy w przypadku facetów - zbudować masę czy skupić się na barkach i klacie - to trenerzy układają plan ćwiczeń skierowanych właśnie na te obszary.

Plan uwzględnia twoje możliwości i czas, który możesz poświęcić na ćwiczenia, ale jest też elastyczny. Jeśli widzisz, że sobie nie radzisz, jest zmieniany na twoją prośbę.

Jak to wygląda krok po kroku?

Wchodzisz na stronę PoTreningu.pl i wybierasz plan, który cię interesuje. Masz do wyboru dietę i treningi w pakiecie, tylko dietę lub tylko treningi. Następnie wypełniasz ankietę. Znajdziesz w niej pytania o twoją obecną wagę, wzrost, obwód w pasie. O to jaką aktywność preferujesz. Wolisz trenować rano czy wieczorem? Kiedy chcesz zacząć ćwiczyć? Czy ćwiczysz na co dzień czy dopiero zaczynasz.

Uzupełniasz także pola dotyczące diety. Ile posiłków dziennie możesz spożywać (od 4 do 7), o której jesz śniadanie, o której kładziesz się spać. Ile czasu zajmuje ci przygotowanie posiłków i ile wydajesz średnio na zakupy. Wybierasz także konkretną dietę. Dokładny opis każdej z nich znajdziesz na także na stronie.

Następnie rejestrujesz się na stronie i płacisz za wybrany pakiet. Jest on gotowy w ciągu 24 godzin od dokonania wpłaty.

Co dostajesz w zamian?

Oprócz planu, masz możliwość kontaktu mailowego z trenerem i dietetykiem. Trener to Kami Akielaszek, od 8 lat związany z treningiem siłowym i kulturystyką. Dietetyk to natomiast Tadeusz Sowiński, specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, współpracujący ze sportowcami klasy mistrzowskiej.

Dostajesz też dostęp do kalkulatorów, obliczających twoje BMI i poziom tłuszczu oraz przeliczników kalorii. Możesz prowadzić wirtualny dziennik pomiarów, gdzie sprawdzisz swoje postępy, dziennik żywieniowy, w którym zapisujesz to, co jesz (zobacz, jak powinien wyglądać prawidłowo uzupełniany dziennik) i dziennik treningowy. Baza filmów, gdzie pokazane są krok po kroku ćwiczenia, pomoże wykonywać ćwiczenia prawidłowo.

Plany treningowe znajdziesz na stronie www.planytreningowe.sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.