Aplikacja Reebok Fitness - motywacja do ćwiczeń

Twój harmonogram ćwiczeń powoli staje się nudny? A może motywacja do ćwiczeń u ciebie szwankuje? Reebok ma rozwiązanie twojego problemu - aplikację Reebok Fitness. Aplikacja pomoże ci urozmaicić trening, tworząc nowe i zróżnicowane kombinacje ćwiczeń, łączące bieganie, taniec, jogę, chodzenie czy inne formy fitnessu.

Reebok Fitness pozwala na stworzenie indywidualnych programów treningowych na podstawie ćwiczeń, które już znasz oraz nowych, których jeszcze nie próbowałeś. Wystarczy wybrać długość programu, a następnie określić procentowo czas, jaki chcesz poświęcić na różnego rodzaju aktywności, a aplikacja Reebok Fitness wygeneruje plan treningu na podstawie indywidualnych preferencji. Twój program będzie się składał z wielu różnych ćwiczeń, które będziesz wykonywać w wybranym przez ciebie okresie. Program można również spersonalizować w taki sposób, aby przyporządkować treningi do wybranych dni tygodnia, w ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnego treningu.

Jako ekspert w dziedzinie fitnessu, odkryłam, że jednym z największych wyzwań jest zmotywowanie ludzi oraz wzbudzenie w nich entuzjazmu na myśl o ćwiczeniach" - mówi Petra Kolber. "Dla wielu ludzi, cele same w sobie stanowią motywację, ale łatwiej jest je osiągać, kiedy twój własny program treningowy motywuje cię do realizacji postawionych sobie celów. Różnorodność treningu, na jaką pozwala aplikacja jest bardzo duża, dlatego uważam, że aplikacja Reebok Fitness, to doskonałe narzędzie dostarczające inspiracji i motywacji. Co najlepsze, aplikację można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie!

Dostępny na aplikacji program ćwiczeń został stworzony razem z zespołem ekspertów fitness z całego świata. Wszyscy są specjalistami w swoich dziedzinach oraz rozumieją, jak duże znaczenie ma zróżnicowany trening, składający się z więcej niż jednej aktywności. Aplikacja obejmuje następujące dziedziny:

JOGA - Tara Stiles, właścicielka Strala Yoga oraz autorka Yoga Cures. Stworzyła treningi oraz sekwencje wideo, które pomogą ci znaleźć łatwy sposób na opanowanie trudnych pozycji;

TANIEC - Międzynarodowi instruktorzy tańca: Jessica Exposito (Hiszpania), Esther Frangenberg (Niemcy), Ilyse Baker (Stany Zjednoczone), Vanessa Vassallo (Francja) opracowali zróżnicowane sekwencje taneczne, przygotowane z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych tancerzach.

CHODZENIE - trenerka gwiazd, Amy Dixon, opracowała ćwiczenia, które przyspieszą pracę Twojego serca podczas chodzenia, oraz sprawią, że zmienisz podejście do tego rodzaju treningu.

BIEGANIE - Pete Rea, trener w ZAP Fitness, znanym ośrodku szkoleniowym dla obiecujących Olimpijczyków. Pete Rea opracował program, który pozwoli Ci spróbować biegów długo i krótkodystansowych, podbiegów oraz biegów interwałowych.

TRENING - personalny trener, Michael D'Angelo, przeprowadzi Cię przez różnorodne ćwiczenia fitness, dostosowane do indywidualnych umiejętności każdej osoby.

Aplikacja Reebok Fitness jest dostępna na urządzenia Apple oraz Android. Znajdziesz ją na iTunes, Google Play lub w wersji online na stronie www.reebok.com/fitness-app. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.