Gry ruchowe - zumba i fitness przed telewizorem

Zimą marzysz tylko o tym, żeby otulić się kocem i leżeć przed telewizorem? Lepiej zacznij ćwiczyć. Wcale nie musisz w tym celu wychylać nosa z domu. Dzięki dvd z grami ruchowymi - zumbą i fitnessem będziesz się świetnie bawić, a także urządzisz sobie niezły trening.

Zumba Fitness Core

Gra obejmuje energetyczne ćwiczenia fitness, które prowadzone są do ponad 30 stylów tanecznych przy 40 gorących kawałkach muzycznych. Zumba Fitness Core to okazja, aby ćwiczyć w rytm muzyki takich gwiazd jak: Enrique Iglesias, Don Omar, Nayer ft. Pitbull, Sean Paul, czy Bob Marley, Tiesto i wielu innych. Ćwiczenia są proste i intuicyjne. Można je samodzielnie dobierać z ponad 45 zróżnicowanych zajęć, które gracz ma do dyspozycji. Gra pozwala także na zabawę w większym gronie dzięki dostępnemu trybowi dla wielu graczy.

Gra jest zabawą, ale także naprawdę przydatnym i skutecznym treningiem mięśni tułowia (core), które odpowiadają za utrzymywanie poprawnej postawy ciała. To właśnie te mięśnie wprawiają nas w ruch i pomagają utrzymać równowagę i stabilizują ciało, będąc zarazem kluczem do perfekcyjnej sylwetki.

Zumba Fitness Core jest dostępna na platformę Nintendo Wii oraz Xbox 360 z Kinectem. Dystrybutor: Techland. Cena: 219,90 zł.

Move Fitness

Move Fitness prezentuje kompleksowy i rozbudowany program fitnessowy, który pozwala przed konsolą poprawić kondycję, wypracować zgrabną sylwetkę, a także rozładować stres. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwa osobisty trener. Podczas gry śledzone są: pozycja, ruchy, siła i technika uderzeń, a także ustawienie barków. Niepoprawnie wykonywane ruchy są korygowane, a ilość spalanych kalorii liczona. Prywatny trener ustawia cele i skutecznie motywuje do ćwiczeń. Gra oferuje 25 wariantów ćwiczeń fitnessowych, osobistego trenera i spersonalizowane programy.

Move Fitness  dostępny jest na PlayStation. Cena: ok. 100 zł.

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o: