Trening Madonny - szczegóły zdradza trenerka gwiazdy - Nicole Winhoffer. Plus wideo z ćwiczeniami.

Chcesz ćwiczyć jak Madonna? Nic trudnego. Wystarczy kawałek podłogi, krzesło i ręcznik. Tajemnice treningu królowej pop zdradza jej trenerka - Nicole Winhoffer.

Z Broadwayu do sali treningowej

Nicole Winhoffer to była tancerka broadwayowa. Pracę z Madonną rozpoczęła w 2009 roku, kiedy uczyła gwiazdę i jej tancerki układów choreograficznych do trasy koncertowej Sticky and Sweet. Madonnie tak spodobała się praca Nicole podczas trasy, że zatrudniła ją jako swojego osobistego trenera, a potem uczyniła ją dyrektor kreatywną programu ćwiczeniowego w swojej sieci klubów fitness - Hard Candy Fitness.

Mix treningu i tańca

Nicole stworzyła dla Madonny autorski trening z wykorzystaniem elementów tańca. Nie są to skomplikowane ćwiczenia - trenerka wykorzystuje do nich np. krzesło lub ręcznik i twierdzi, że wystarczy kawałek podłogi, żeby zrobić codzienny trening. Główny cel, który przyświecał Nicole przy tworzeniu ćwiczeń to zaangażowanie wielu grup mięśni, delikatne wyrzeźbienie sylwetki i ujędrnienie ciała, ale z zachowaniem kobiecej sylwetki i naturalnych krągłości. Ćwiczenia dostępne są na 4 płytach dvd z ćwiczeniami - Addicted to Sweat. Nicole zaleca ćwiczenia 5 lub 6 razy w tygodniu - powinien to być 30-minutowy trening kardio i 30-minutowy trening siłowy, zawierający ćwiczenia na ramiona, brzuch, nogi i plecy.

Ćwiczenia z krzesłem

"Masz to, co jest potrzebne, żeby mieć seksowną sylwetkę - siedzisz na tym" - tak Nicole zachwala ćwiczenia z wykorzystaniem krzesła. Stworzyła je razem z Madonną, kiedy szukały nowych, ekscytujących ćwiczeń do Hard Candy Fitness i umieściła na płycie Jaw Breaker Chair: Dripping Wet fitness DVD. Nicole obiecuje także, że takie ćwiczenia gwarantują smukłą, umięśnioną sylwetkę, kształtując pośladki, biodra i uda, a także mięśnie brzucha i mięśnie głębokie.

Chcesz ćwiczyć jak Madonna? Poniżej ćwiczenia z krzesłem i ręcznikiem.

Więcej o: