Star Fitness Event, czyli bardzo aktywne wydarzenie!

Są takie wydarzenia, na które czeka się przez cały rok. Liczymy, że podobnie jak dla nas, także dla Was, taką imprezą jest Star Fitness Event. Sukcesy poprzednich czterech edycji utwierdziły nas w przekonaniu, że organizacja piątej, to kwestia bezdyskusyjna. Tak jak Wy, nie możemy doczekać się następnej edycji tej najbardziej aktywnej imprezy w roku. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość - kolejny Star Fitness Event odbędzie się już 29-30 września 2012.

Jak przed rokiem, spotkamy się w Tuan Clubie w Piasecznie. Zeszłoroczna edycja pokazała, że jest to idealne miejsce do organizacji tak zróżnicowanej programowo imprezy. Także sprawdzony plan wydarzenia będzie mocną stroną tegorocznego przedsięwzięcia. Po raz kolejny oddamy w wasze ręce i nogi najlepszy sprzęt firmy Star Trac, który będziecie mieli okazję sprawdzić podczas Maratonu Spinning?. Miłośnicy Les Mills i Peak Pilates? również nie będą zawiedzeni - wprowadzimy Was w kolejne stopnie wtajemniczenia tych bardzo efektywnych i wymagających form ćwiczeń. Tych, którzy będą mieli ochotę na długi spacer 'w miejscu', zaprosimy na wycieczkę w ramach Indoorwalking?. Podczas piątej edycji Star Fitness Event położymy duży nacisk na edukację oraz podnoszenie jakości pracy trenerów oraz klubów fitness. W ramach zajęć Fitness Coaching eksperci branży fitness zwrócą uwagę na najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem klubu oraz oczekiwaniami jego klientów.

A tak wyglądał Star Fitness Event w zeszłym roku. Zobacz video z imprez y !

Każda z edycji Star Fitness Event to niepowtarzalna okazja, zarówno dla maniaków aktywnego spędzania czasu, jak i managerów, do przetestowania oraz zobaczenia sprzętu w akcji. To także miliony spalonych kalorii oraz możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Już teraz zaproście znajomych i przygotujcie się na dwa niezwykle aktywne dni!

www.facebook.com/star.fitness.event

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.