Zapisz się na Zawody 2012 Reebok CrossFit Fitness Championship

Zarejestruj się na stronie www.reebok.com/rcffc, weź udział w Zawodach 2012 Reebok CrossFit Fitness Championship i wygraj 3 000 EUR oraz kontrakt sponsoringowy od marki Reebok.

Jak to zrobić?

Aby wygrać zawody 2012 Reebok CrossFit Fitness Championship, zawodnicy muszą przejść przez 3 etapy:

Kwalifikacje - do 30 czerwca

W ramach tego etapu, każdy z zawodników ma do wykonania Trening Dnia (WOD), zamieszczony na www.reebok.com/rcffc. 60 kobiet i 60 mężczyzn, którzy w treningu kwalifikacyjnym osiągną najlepsze wyniki przechodzi do kolejnego etapu - eliminacji.

Eliminacje

Pod okiem trenerów CrossFit, zawodnicy uczą się prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz przygotowują się do zawodów - zarówno mentalnie jak i fizycznie. Na zakończenie tego etapu po ukończeniu programu treningowego zawodnicy wykonują dwa dodatkowe treningi (WOD), które będą musieli nagrać i wrzucić na stronę www.reebok.com/rcffc .

Finały zawodów

Bazując na wynikach, zdobytych podczas dwóch treningów, łącznie 30 mężczyzn i 30 kobiet przejdzie do ostatniego etapu zawodów. Finał 2012 Reebok CrossFit Fitness Championship, który odbędzie się 15 września w Krakowie będzie składał się z wielu treningów, a także szeregu atrakcji dla widzów, które będą miały na celu zachęcić do oglądania i spróbowania swoich sił w CrossFit.

Więcej informacji na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.