CrossFit sposobem na motywację!

Po majówce czujecie się rozleniwieni? Chcielibyście zebrać się i dać z siebie wszystko podczas treningu? Jest okazja, żeby się zmotywować. Pod okiem specjalistów możecie się przekonać na własnej skórze czym jest trening CrossFit. 7-9 maja w Katowicach, a później czas na Kraków, Warszawę i Poznań! Do dzieła!

Dołącz do nas na Facebooku

25 kwietnia rozpoczął się Reebok CrossFit Drop Box Tour - to seria imprez, propagujących rewolucyjny trening wytrzymałościowo - siłowy. Pierwszy w Polsce kontener ze sprzętem niezbędnym do uprawiania CrossFit odwiedził już Wrocław i Chorzów. Teraz czas na Katowice, Kraków, Poznań i Warszawę.

Na czym polega trening?

- CrossFit to ciekawa alternatywa dla monotonnych ćwiczeń na siłowni - opowiada Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager w firmie Reebok. - W zajęciach mogą brać udział wszyscy, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności, bo obciążenia dobierane są indywidualnie. Do sukcesu CrossFit przyczynia się również stworzona wokół niego wspólnota o silnych więziach. Ciężka praca, dzielenie się doświadczeniami w dążeniu do wspólnego celu, przekraczanie własnych możliwości, ćwiczenia na czas i motywacja, jaką dają inni - te wszystkie czynniki sprawiają, że CrossFit to rewolucja w treningu - dodaje.

Jak się zarejestrować?

Żeby wziąć udział w treningu Crossfitowym wystarczy wejść na profil:  www.facebook.com/reebokmen .

W aplikacji Drop Box Tour Poland znajdziesz daty i miasta, w których odbędą się WOD, czyli work of the day. Wśród naszych czytelników, którzy wezmą udział w treningu zostaną rozlosowane koszulki Reeboka (trzy dla mężczyzn, trzy dla kobiet w każdym mieście). Koniecznie w tytule emaila rejestracyjnego wpisz nazwę miasta i hasło "Gazeta". Ci, którzy wylosują koszulkę, będą ją mogli odebrać w dniu zawodów u organizatora.

Chcesz wziąć udział w treningu, kliknij  TUTAJ .

Co, gdzie i jak?

Katowice - Kampus Uniwersytetu Śląskiego Ś ul. Bankowa (7-9 maja)

Kraków - Plac przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego ul. Powiśle (12-13 maja)

Kraków - Akademia Wychowania Fizycznego (16-18 maja)

Warszawa - Akademia Wychowania Fizycznego (22-24 maja).

Warszawa - Plac Konstytucji (25-26 maja)

Poznań - Akademia Wychowania Fizycznego (29-30 maja)

Chętni do wzięcia udziału w treningu mogą również wysłać zgłoszenie na adres rejestracjacrossfit@havassports.pl

Więcej o: