CrossFit - sprawdź, czy to trening dla ciebie!

CrossFit to trening, o którym jest głośno na całym świecie. To rozwiązanie dla osób lubiących wyzwania, oczekujących szybkich efektów i zapracowanych. Chcesz sprawdzić o co tyle szumu? Jest okazja! Zapisz się na darmowy trening. Zaczynamy od Wrocławia!

Już 25 kwietnia rozpoczyna się Reebok CrossFit Drop Box Tour, seria imprez propagujących rewolucyjny trening wytrzymałościowo - siłowy. Pierwszy w Polsce kontener ze sprzętem niezbędnym do uprawiania CrossFit odwiedzi Wrocław, Chorzów, Katowice, Kraków, Poznań i Warszawę.

Dlaczego warto spróbować?

- CrossFit to ciekawa alternatywa dla monotonnych ćwiczeń na siłowni - opowiada Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager w firmie Reebok. - W zajęciach mogą brać udział wszyscy, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności, bo obciążenia dobierane są indywidualnie. Do sukcesu CrossFit przyczynia się również stworzona wokół niego wspólnota o silnych więziach. Ciężka praca, dzielenie się doświadczeniami w dążeniu do wspólnego celu, przekraczanie własnych możliwości, ćwiczenia na czas i motywacja, jaką dają inni - te wszystkie czynniki sprawiają, że CrossFit to rewolucja w treningu.

Na co czekasz?

Jest okazja, by za darmo przekonać się, czy to rodzaj treningu dla ciebie!

Dziś i jutro możecie potrenować we Wrocławiu. Wystarczy wysłać maila na adres: rejestracjacrossfit@havassports.pl

A oto szczegółowa rozpiska dotycząca tego, kiedy i w którym mieście, możesz przetestować za darmo trening tyou CrossFit pod okiem specjalistów:

Wrocław - Akademia Wychowania Fizycznego (25-27 kwietnia)

Chorzów - WPKiW (1-3 maja)

Katowice - Kampus Uniwersytetu Śląskiego Ś ul. Bankowa (7-9 maja)

Kraków - Plac przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego ul. Powiśle (12-13 maja)

Kraków - Akademia Wychowania Fizycznego (16-18 maja)

Warszawa - Akademia Wychowania Fizycznego (22-24 maja).

Warszawa - Plac Konstytucji (25-26 maja)

Poznań - Akademia Wychowania Fizycznego (29-30 maja)

Szybko ślijcie maile!

A tego mniej więcej możecie się spodziewać:

 

Wszystkie szczegóły na temat Reebok DropBox Tour można znaleźć na stronie www.facebook.com/reebok oraz www.facebook.com/reebokmen

Więcej o: