CrossFit - chcesz spróbować? Teraz jest okazja!

Już 25 kwietnia rozpoczyna się Reebok CrossFit Drop Box Tour, seria imprez propagujących rewolucyjny trening wytrzymałościowo - siłowy. Pierwszy w Polsce kontener ze sprzętem niezbędnym do uprawiania CrossFit odwiedzi Wrocław, Chorzów, Katowice, Kraków, Poznań i Warszawę.

W każdym z miast chętni będą mogli poznać nowy, popularny już na świecie program treningowy, poćwiczyć pod okiem certyfikowanych instruktorów i zapisać się na zawody Reebok CrossFit Fitness Championship z nagrodą główną w postaci 3.000 euro*, które odbędą się 15 września 2012 roku w Krakowie.

CrossFit to trening wytrzymałościowo-siłowy stworzony, aby pomóc osiągnąć lepszą ogólną sprawność fizyczną i przygotować na różne wyzwania sportowe. Program CrossFit oparty jest na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach funkcjonalnych. Każde ćwiczenie dostosowywane jest do wieku, doświadczenia i kondycji osoby, która je wykonuje.

- CrossFit to ciekawa alternatywa dla monotonnych ćwiczeń na siłowni - opowiada Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager w firmie Reebok. - W zajęciach mogą brać udział wszyscy, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności, bo obciążenia dobierane są indywidualnie. Do sukcesu CrossFit przyczynia się również stworzona wokół niego wspólnota o silnych więziach. Ciężka praca, dzielenie się doświadczeniami w dążeniu do wspólnego celu, przekraczanie własnych możliwości, ćwiczenia na czas i motywacja, jaką dają inni - te wszystkie czynniki sprawiają, że CrossFit to rewolucja w treningu.

Reebok CrossFit Drop Box Tour daje wyjątkową szansę na spróbowanie nowej formy treningu.

W każdej lokalizacji do dyspozycji chętnych będą wykwalifikowani trenerzy, którzy pokażą jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, by trening był jak najbardziej efektywny. Studenci będą mogli rywalizować w międzyuczelnianych zawodach i reprezentować swoją szkołę na arenie ogólnopolskiej. Podczas imprezy możliwe też będzie zgłoszenie swojego udziału w zawodach Reebok CrossFit Fitness Championship, których finał odbędzie się 15 września w Krakowie. Główna nagroda w kategorii mężczyzn i kobiet to 3.000 EURO oraz kontrakt z marką Reebok. Aby wziąć udział w zawodach, trzeba będzie wykonać specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń (Workout Of the Day). Wyniki wszystkich chętnych będą zestawione w rankingu, a najlepsi mężczyźni i kobiety otrzymają zaproszenie do rywalizacji finałowej we wrześniu.

Reebok DropBox Tour odwiedzi następujące miasta:

Wrocław - Akademia Wychowania Fizycznego (25-27 kwietnia)

Chorzów - WPKiW (1-3 maja)

Katowice - Kampus Uniwersytetu Śląskiego Ś ul. Bankowa (7-9 maja)

Kraków - Plac przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego ul. Powiśle (12-13 maja)

Kraków - Akademia Wychowania Fizycznego (16-18 maja)

Warszawa - Akademia Wychowania Fizycznego (22-24 maja).

Warszawa - Plac Konstytucji (25-26 maja)

Poznań - Akademia Wychowania Fizycznego (29-30 maja)

Chętni do wzięcia udziału w treningu mogą wysłać zgłoszenie na adres rejestracjacrossfit@havassports.pl

Wszystkie szczegóły na temat Reebok DropBox Tour można znaleźć na stronie www.facebook.com/reebok oraz www.facebook.com/reebokmen

*Nagroda to równowartość 3.000 euro w PLN według kursu wymiany stosowanego przez bank fundatora nagród z dnia złożenia dyspozycji dokonania przelewu bankowego na konto bankowe zwycięzcy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA