Oskary rozdane - ucz się od gwiazd, jak żyć zdrowo

Przez kilka najbliższych dni będziemy czytać i dyskutować nie tylko o filmach, ale także o tym, w której sukience Angelina Jolie prezentowała się do tej pory najlepiej. To jednak świetna okazja do tego, by nauczyć się od gwiazd jak o siebie zadbać!

Dołącz do nas na Facebooku

Oskary to świetna okazja do tego, by wszyscy zwolennicy zdrowego stylu życia przyjrzeli się gwiazdom również pod tym kątem.

George Clooney na trzeźwo

George Clooney - nominowany w kategorii "Najlepszy aktor pierwszoplanowy" za film rolę w filmie "Spadkobiercy" twierdzi, że od Nowego Roku znacznie ograniczył spożycie alkoholu.

- To moje postanowienie noworiczne. Stwierdziłem, że powinienem dać szansę mojej wątrobie na regenerację - opowiada dziennikarzom różnych mediów zagranicznych.

Brad Pitt nie mógł na siebie patrzeć

Chodź Brad Pitt (nominacja w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy za film Moneyball) zawsze uchodził za bożyszcze kobiet, a każdy facet wciąż marzy o tym, by wyglądać tak, jak on np. w filmie "Fight Club", to i jego dopadła depresja.

W jednym z wywiadów dla "Hollywood Reporter" Brad Pitt wyznał, że pod koniec lat 90-tych czuł się bardzo źle ze sobą.

- Czułem się bardzo źle sam ze sobą. Chowałem się przed wszystkim, co było związane z "byciem gwiazdą". Paliłem zdecydowanie za dużo. Zamknąłem się w domu i powoli zaczynałem przypominać pączek. Nie mogłem na siebie patrzeć -powiedział.

Co sprawiło, że aktor znowu poczuł się sobą? Podobno to wycieczka do Maroka otworzyła mu oczy. Zobaczył biedę i uświadomił sobie, że ludzie mają poważniejsze problemy niż on. To było jak terapia szokowa.

Michelle Williams ocaliła joga

Michelle Williams (nominowana w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film "Mój tydzień z Marylin")z kolei, bardzo sobie chwali jogę. Po tragicznej śmierci jej partnera życiowego Heatha Ledgera to była najlepsza forma na odreagowanie stresu.

Twierdzi, że joga zrobiła z niej lepszą osobę i lepszą mamę.

Więcej o: